Zápas Tygříků a maminek

30. 8. 2008

TYGŘÍCI TO NANDALI MAMINKÁM 6:4 (3:0)!

V úterý 10. června odpoledne byla rozlučka. Krásně svítilo sluníčko a v Klecanech se konal zápas Tygříků proti maminkám. Hrálo se 2 x 20 minut a v dresu rozhodčího vyběhl na trávník Pavel Novotný.
Tým Bílých Tygřic koučoval Pavel Josefus a Tygříky Petr Karban. Z hlasatelny se ozýval hlas Dana Dvořáka, který průběh celého utkání úžasně komentoval, a za zvuku písně „Zelená je tráva….“vyběhly maminky na hřiště. Po bojovém pokřiku obou týmů, začal zápas v 17 hodin.
V první půli to pro Tygřice nevypadalo moc dobře. Skóre otevřela střela Péti Matějky. Potom z penalty zvýšil Filípek Pavlovič na 2:0. Pavel Josefus se chytal za hlavu a lamentoval: „Tam snad chrápou, nebo co?!“ Třetí branku zasadil maminkám opět z penalty Luky Hejnek. Za stavu 3:0 byla malá pauza na nutné osvěžení.
Ve druhé půli prostřelil brankářku Kamilu Péťa Matějka a upravil na 4:0. Trenér Pavel Josefus hlasitě nabádal maminky a často zoufale volal: „Bodlo do předuuu, to je onooo!!!“
A ono to zabralo!! Bylo to jako na houpačce. Jako tryskáč se na bránu řítila Lucka Novotná a snížila na 4:1. Ale hra se přelévala na opačnou stranu hřiště, kde se prosadil Filípek Pavlovič - 5:1. A opět mámy v akci! Další střelu vypálila zase Lucka Novotná, která si to pro velký úspěch po dvou minutách zopakovala a svým hattrickem snížila na 5:3. K bráně se probila i Vendulka Kvapilová, která nekompromisně zavěsila – 5:4. Jo, jo, Tygříkům začalo být horko!
„Ještě jeden!“ ozývalo se ze střídačky maminek. Ale jejich radost ukončil Péťa Matějka, který v poslední minutě pojistil vítězství Tygříků na konečných 6:4!
A penalty? Zatímco se Tygříci povzbuzovali voláním „Cristiano Ronaldo…!“, maminky při svých kopech řvaly: „Plašil, Plašil…!“ I přes parádní zákroky gólmanky Kamily Dvořákové vyhráli Tygříci na penalty 7:2.
Maminky slibovaly rozhodčímu všechno možné (i společné sprchování smile2.gif, 890B), ale ten byl neoblomný a celé utkání řídil jako profík.

Děvčata, klobouk dolů, byla jste SUPER !!!

Po utkání jsem vyzpovídala kapitánku maminek Petru Matějkovou. Ještě celá udýchaná mi řekla: „Tak ti ho vidím, jak na mne běží s tím balonem, a najednou udělal kličku a …..prostě zmizel !?!“ smile2.gif, 890B

Po malém oddechu se rozdávaly dárečky. Kluci dostali, mimo jiné, trička s logem a nápisem vítěz Mini Cupu. Dárky dostal také celý realizační tým.