Jdi na obsah Jdi na menu
 


ZLATÝ POHÁR MINI CUPU 2007/2008

23. 8. 2008

 

Začala sezóna 2007/2008 a s ní první mistrovská utkání. V neoficiální soutěži zvané MINI CUP bylo přihlášeno celkem čtrnáct týmů. Do svých soupeřů se kluci pustili s vervou a suverénně vyhráli všech třináct podzimních utkání. Stali se tak jasným favoritem celé soutěže,s náskokem devíti bodů. V jarní části Mini Cupu jsme počítali s tím, že někteří soupeři nám nebudou chtít dát bodíky tak lehce jako na podzim. To se také stalo. S několika týmy jsme svedli velké souboje. Ale ani jediné klopýtnutí s Tempem nemohlo ohrozit naše celkové vítězství. Rozdílem šesti bodů jsme vyhráli nad druhým Juniorem,Tempo skončilo třetí. Velký, putovní ,zlatý pohár dostali zaslouženě Tygříci z Admiry ! V penaltové soutěži jsme obsadili krásné druhé místo.

Nezapomeňme ani na slavnostní den 15.června na Admiře. Vítězstvím v Mini Cupu jsme se dostali mezi šest mládežnických týmů, které vyhrály své soutěže. Všichni hráči si odnesli pamětní medaile a velké poděkování za úspěšnou sezónu. Závěrem: byl to krásný fotbalový rok.

Co se o nás psalo:

http://www.efotbal.cz/index.php?page=clanek&clanek=40117

a do třetice měsíčník OSMIČKA (str.24) :

http://www.praha8.cz/(v4la3g553vko4risdli24jva)/files/=16126/07_2008.pdf

 

 

  

Vítězové Mini Cupu:
Dvořák Jakub, Hájek Pavel, Heinzel Mikuláš, Hejnek Lukáš, Herel Hubert, Horníček Jan, Josefus Pavel, Kalous Filip, Karban Jakub, Kvapil Martin, Lazarevič Andrija, Matějka Petr, Mejsnar Jirka, Muk Filip, Novotný Jakub, Pavlovič Filip, Pivoňka Adam, Pfeifer Martin, Polívka Vojtěch,Solazzo Giuseppe,Tůma Filip.

 

VIDEO

http://www.youtube.com/watch?v=y6DvWAVK2xA