*********************************************************

14. 12. 2008

SEDM STATEČNÝCH V SEDLČANECH!

Po sobotním turnaji na Slavii přijelo v neděli 14. prosince do Sedlčan bojovat jen sedm Tygrů. Do turnaje se přihlásily týmy: Benešov, Sedlčany, Příbram, Slavia, Hořovicko, Podolí, Admira. Vzhledem k tomu, že na turnaj nedorazila Slavia Praha, byl změněn systém hry. Hrálo se 16 minut v rozestavení 4+1, každý s každým. Potom se bojovalo o 5. a 6., 3 a 4., 1. a 2. místo, s hrací dobou 2x10 minut.

ADMIRA – HOŘOVICKO 3 : 0
Na soupeře jsme vlítli, a ten se nestačil divit. V 1. minutě po pěkném centru Pavlíka Hájka otevírá skóre Péťa Matějka. Běží čtvrtá minuta a Péťa střelou k tyči zvyšuje na 2 : 0. O minutu později se prosadil znovu Péťa a vedeme 3 : 0. Pár šancí jsme ještě měli, ale další gól už nevstřelili a v poklidu zápas kontrolovali až do konce.

BENEŠOV – ADMIRA 0 : 4
Už od úvodního hvizdu bylo znát, kdo je na hřišti pánem. Hned v první minutě přišla velká šance Martínka Kvapila, ale pěkná střela minula břevno benešovské brány. Po autovém vhazování Filípek Tůma s pomocí obránce otevírá skóre. V 8. minutě krásný centr Pavlíka Hájka doráží Péťa Matějka. V 10. minutě rozvlnil benešovskou síť Jára Horák. Necelou minutu před koncem hry se prosadil Pája Josefus a stanovil konečné skóre 0 : 4.

PŘÍBRAM – ADMIRA 0 : 1
Hned v první minutě přišla velká šance. Pavlík Hájek posílá centr před bránu, ale Péťa Matějka těsně minul míč. Hra se přelévala ze strany na stranu, ale gól ne a ne padnout. Vítězný gól dává minutu před závěrečným hvizdem Pavlík Hájek, který utekl po pravém křídle a pěknou střelou trefil levý horní růžek brány!

ADMIRA – PODOLÍ 1 : 0
Kluci bojovali ze všech sil a výborný Kuba v bráně pomáhal, jak jen to šlo. Hned od začátku turnaje jsme hráli hru s vytaženým brankářem, nebo úplně bez brankáře s pěti hráči v poli. Trenér Petr Karban taktizoval, stále se bojovalo, ale góly pořád nepadaly. Konečně to přišlo. Po rohovém kopu zavěsil Jára Horák a dává jediný a vítězný gól tohoto zápasu! Náš gólman Kuba nás stačil ještě ohromit a pobavit pár frajeřinkami před bránou, než mu to zatrhl trenér. Vyhráli jsme 1:0 a věděli, že nás čeká finále !

ADMIRA – SEDLČANY 0 : 1
Bylo jasné, že ať už tento zápas dopadne jakkoliv, stejně budou Tygři bojovat o zlato. S kluky ze Sedlčan jsme svedli velmi vyrovnaný zápas, ale moc příležitostí jsme si nevytvořili. Až do 14. minuty byl bezbrankový stav, pak ale soupeř využil svou možnost vystřelit a zakončil. Prohráli jsme 0 : 1.

FINÁLE

ADMIRA – PŘÍBRAM 0 : 1
Hrací doba 2 x 10 minut znamenala pro naše kluky,ž e musí sebrat poslední zbytky sil. Pouze s dvěma hráči na střídání se naši borci pustili do boje! Byl to vyrovnaný zápas, s šancemi na obou stranách. Po velkém boji, při kterém už byla chvílemi vidět únava našich kluků, padl v 15. minutě jediný gól zápasu. Bohužel do naší sítě. Do konce hry jsme i přes jednu pěknou šanci vyrovnat nedokázali a prohráli.

Tygři skončili celkově na krásném druhém místě, dostali stříbrné medaile a do sbírky další pohár! Admiru koučovali trenér Petr Karban a asistent Jarda Horák. Získali jsme i jednu individuální cenu. Poháru pro nejlepšího střelce turnaje se konečně dočkal Péťa Matějka! Naší velkou oporou byl gólman Kuba Karban !

Kluci, jste neuvěřitelní bojovníci!! Moc vám DĚKUJEME a BLAHOPŘEJEME!

Sedm statečných: Gólman Kuba Karban, v poli bojovali Martínek Kvapil, Filípek Tůma, Jára Horák, Pája Josefus, Pavlík Hájek a Péťa Matějka.