*****************************************************************************************

17. 1. 2009

Druzí ve Zličíně

Aby si dostatečně zahráli všichni, zúčastnili jsme se v sobotu 17. ledna dvou turnajů. Jedna sestava bojovala ve Zličíně, druhá navštívila novou halu v Sedlčanech.

Admira – Aritma B 8 : 0
Po trochu rozpačitém začátku jsme si po pár minutách pěkně zastříleli. V 6. minutě otevřel skóre Petr Matějka. Po pár vteřinách střelou po zemi zvyšuje Kuba Novotný. V závaru před bránou se v 8. minutě prosadil Luky Hejnek, který o pár vteřin později z trestňáku suverénně zavěsil a vedeme už 4 : 0. O dvě minuty později, střelou k tyči, upravuje skóre Kuba Novotný. Po přihrávce Lukáše zakončil ve 13. minutě Pavel Hájek. Neuplynula ani minuta a opět jsme se radovali z branky Lukáše Hejnka. V 16. minutě, po autovém vhazování Kuby Karbana, míč tečoval gólmana a skončil v síti. Převálcovali jsme prvního soupeře a k ničemu ho nepustili.

Zličín – Admira 0 : 4
Naše převaha pokračovala i ve druhém utkání, jen už nepadlo tolik branek. Ve 4. minutě se zmocnil míče Pavel Hájek a dává první gól. Zvýšit skóre jsme mohli v 7.minutě, kdy nám krásně vyšel signál z rohu, ale střela Lukáše Hejnka těsně minula tyč. Střelou pod břevno zvyšuje v 10. minutě Petr Matějka. Běží 15. minuta, když po autovém vhazování zachytil míč Pavel Hájek a posílá ho padáčkem za záda zličínského gólmana. Tři vteřiny před koncem časomíry zakončil ještě Petr Matějka a upravil konečné skóre na 0 : 4.

Admira – Aritma A 2 : 0
Chybu vokovického gólmana trestá v 2. minutě Pavel Hájek a vedeme 1 : 0. I když se hrálo častěji na půlce soupeře, dlouho jsme čekali na pojistku v podobě dalšího gólu. Nakonec jsme se přece jen dočkali. Levačkou v 15. minutě vystřelil Luky Hejnek a trefou k tyči nedává gólmanovi šanci. Do konce hry se už nic podstatného nestalo a vyhráli jsme 2 : 0.

Admira – Motorlet 1 : 3
Prohru z minulého turnaje nám soupeř nezapomněl a z velkého tlaku ve 3. minutě nám posílá gólovou vizitku. O minutu později odpověděl Miky Heinzel a je vyrovnáno. Hrálo se nahoru dolů a šance byly na obou stranách. Tentokrát byl úspěšnější Motorlet a v 6. min. zvyšuje na 1 : 2. Opět jsme se snažili o vyrovnání, ale nedařilo nám. Naopak soupeř ve 13. minutě pojistil své vítězství na 1 : 3. Do konce hry se už skóre nezměnilo.

Bohemians – Admira 2 : 4
Do posledního zápasu nám los určil kluky z Bohemky. Bylo jasné, že výhra nad tímto soupeřem by nám přinesla jisté druhé místo. Bojovně naladěni se kluci pustili do zápasu. Hned ve 2. minutě jsme soupeře zatlačili na jeho polovinu a střela Mikyho Heinzela s přispěním obránce končí v síti. O minutu později přišla šance Petra Matějky, ale střela těsně minula bránu. Nakonec se to ale přece povedlo a v 6. minutě Petr zvyšuje na 0 : 2. V 9. minutě využila svou příležitost Bohemka a snižuje na 1 : 2. K druhému vlastenci pomohl Bohemce opět Miky, který ve 12. minutě vystřelil a míč s přispěním brankáře končí v síti. Po minutě udeřil Luky Hejnek, který chladnokrevně střelou na zadní tyč zavěsil – 1 : 4. Dvě minuty před závěrečným hvizdem, ze závaru před bránou, inkasujeme gól. Porazili jsme Bohemku celkově 2 : 4.

Obsadili jsme pěkné druhé místo, dostali jsme pohár, drobné dárky a dort, který kluci s chutí snědli. Nejlepším brankářem turnaje byl náš Kuba Karban!