3 Ravel Ústí n.L. II.
4 Junior Praha
5 Podolí

Admira – Motorlet 1 : 1
Hned ve 2. minutě po vlastní chybě inkasujeme gól. To kluky probudilo a začínali vyvíjet na Motorlet stále větší tlak. Ve 4. minutě poslal pěknou dalekonosnou střelu Lukáš Hejnek a zařídil vyrovnání na 1 : 1. Dech jsme zadrželi, když se do velké šance dostal v 9. minutě Pavel Hájek, který trefil gólmana a potom odraženou střelu poslal těsně nad břevno. To byl pech. Do konce třináctiminutové hrací doby se nám, i přes pár dalších příležitostí, nepodařilo vstřelit vítězný gól, a tak zápas skončil remízou.

Admira – Neratovice 7 : 0
Na Neratovice se od první minuty valily útoky jako lavina. Skóre otevřel gól Martina Škurka v 5. minutě hry. A pak to do neratovické brány začalo lítat „jedna báseň“. V 6. minutě po chybě gólmana, kdy mu míč vypadl z rukou, zavěsil Miky Heinzel. Po pár vteřinách orazítkoval tyč Pavel Hájek. Střelou po zemi zvýšil Miky na 3 : 0. Další chybu neratovického gólmana ihned potrestal Jára Horák - 4 : 0. Vzápětí zahrozil Martin Škurek, který nastřelil břevno. Miky pěkně nahrál Pavlovi Hájkovi, který v 10. minutě upravil skóre na 5 : 0. Soupeř se na naši půlku téměř nedostal. Ještě dvakrát udeřil během jediné minuty Miky a stanovil konečný účet zápasu na 7 : 0 !

Admira – Neštěmice 0 : 2
Po předchozím vítězství přišla ledová sprcha. Neštěmice nás překvapily dvěma góly ve 2. a 5. minutě a šly do vedení. Nic se nám nedařilo a naše snaha probojovat se k bráně vycházela naprázdno. Tento zápas se klukům nepovedl, protože do konce hry si nedokázali vytvořit žádnou velkou šanci. Prohráli jsme 0 : 2 a bylo jasné, že v šatně veselo rozhodně nebude.

Admira – Ravel Ústí n. L. I. 1 : 3
Už dopředu jsme věděli, že s dobře hrajícím Ravelem to nebudeme mít lehké. Než jsme se stačili rozkoukat, tak nám Ravel v 1. minutě vstřelil gól a v 5. minutě přidal ještě jeden. Až v 10.minutě nás potěšila branka z kopačky Pavla Hájka,který snížil na 1 : 2. Bojovali jsme o každý míč, ale skóre jsme otočit nedokázali. Naopak v poslední minutě jsme ještě jeden gól inkasovali. Ravel zaslouženě vyhrál 1 : 3.

Zápas o umístění (4A – 3B)

Admira – Ravel Ústí n.L. II. 4 : 0
Po dlouhé pauze jsme opět stáli proti Ravelu. Vzhledem absenci jednoho týmu, nasadil Ravel do turnaje svou druhou sestavu. Naši trenéři provedli malou změnu v lajnách a kluci si uvědomili, že musí pořádně zabrat. Na Ravel II. jsme vlítli a hned 1. minutě si vychutnával svůj první gól Martin Kvapil. Skóre zvýšil ve 3. minutě Pavel Hájek a vedeme 2 : 0. Za faul byl o tři minuty později nařízen trestný kop. Pavel Hájek nedal gólmanovi žádnou šanci a krásnou střelou vymetl pavučinku v ústecké bráně. Minutu před závěrečným hvizdem zakončil ještě Jára Horák a stanovil konečné skóre 4 : 0.

Zápas o 5. a 6.místo

Admira – Podolí 1 : 0
Vítězství nad Ravelem II. nás posunulo na boj o 5. a 6. místo. Naši kluci se pustili do posledního zápasu s vervou. V 5. minutě šikovně oklamal Pavel Hájek dotěrného obránce a střelou doprostřed brány zavěsil. Hrálo se střídavě na obou stranách hřiště. Klukům z Podolí zahrozil ještě v 10. minutě Jára Horák, když nastřelil tyč. Soupeře jsme kontrolovali až dokonce a vyhráli 1 :0.

Celkově jsme obsadili pěkné 5. místo a dostali diplom a věcné dárky.

Gólman: Jakub Dvořák
Sestava: Jára Horák,Miky Heinzel, Martin Škurek, Pavel Hájek, Filípek Pavlovič, Lukáš Hejnek, Honza Horníček, Martin Kvapil.
Koučovali: Dan Dvořák a Jarda Horák