**********************************************************(58)

1. 2. 2009

Páté místo v Mostě

Dne 1. února - Ráno se určitě klukům vstávat nechtělo, ale na turnaj do Mostu přijeli opravdu všichni nominovaní hráči. Sestava: Filip Pavlovič, Martin Škurek, Pavel Hájek, Pavel Josefus, Jakub Novotný, Andrija Lazarevič, Filip Tůma, Jan Horníček,Jaroslav Horák.

Admira-Teplice 2 : 2
První únorový den jsme nastoupili do prvního utkání proti Teplicím. Kluci do něj vstoupili velmi dobře a již ve třetí minutě vedli 1 : 0. Po špatném vyhození teplického gólmana, se dostal ke střele Filip Pavlovič a trefil se rovnou pod břevno. Naše vedení však netrvalo dlouho a v šesté minutě jsme inkasovali z trestného kopu tečovanou střelou vyrovnávací gól. O tři minuty později Filip Pavlovič střelou k tyči vykouzlil úsměv na tvářích všech admiráků a zvýšil na 2 : 1. O minutu později náš brankář Andrej Lazarevič vyhodil míč přímo na nohu soupeře, který nekompromisně potrestal naši chybu vyrovnávacím gólem. Nutno dodat, že Andrej v bráně zaskakoval za chybějícího brankáře Kubu a v bráně stál poprvé v životě, ale i tak dělal, co mohl.

Admira-Ml. Boleslav 3 : 0
Druhý zápas začal pro naše Tygry zase moc pěkně a již ve druhé minutě Martin Škůrek střelou pod břevno poslal Tygry do vedení. V páté minutě si zlepšujeme skóre a po faulu na Kubu Novotného zahrává trestný kop Filip Pavlovič, který střelou k pravé tyči zvyšuje na 2 : 0. Běží poslední minuta a boleslavský brankář vyráží střelu Filipa Pavloviče, která se odráží od Járy Horáka a vedeme 3 : 0. Tento zápas byl jasně v naší režii a soupeř byl určitě rád, že se hrálo jen třináct minut.

Admira-Chomutov 0 : 1
Do tohoto zápasu jsme si hodně věřili, ale soupeřovu bránu asi očaroval Harry Potter. Stříleli jsme vedle pravé i levé tyče, nahoru i do diváků, ale do brány ani jednou. Už to vypadalo, že v tomto zápase gól nepadne, ale naší smůly zdaleka nebyl konec. V poslední minutě náš brankář zahrál rukou mimo pokutové území a následoval pokutový kop, který soupeř nechytatelnou střelou pod břevno proměnil ve vítěznou branku.

Admira-Souš 3 : 0
Po ledové sprše z minulého utkání jsme nastoupili proti Souši a soupeři jsme celý zápas dávali najevo, kdo je na hřišti pánem. V páté minutě nahrává Jára Horák před bránu a Filip Pavlovič poprvé roztřásl kolena soupeře, když prudkou střelou jen těsně minul pravou tyč. Běží osmá minuta zápasu a po rohovém kopu a následné dorážce Filipa Pavloviče vedeme 1 : 0. O minutu později Pavel Hájek střelou k tyči zvyšuje vedení na 2 : 0 a soupeř začíná tušit, že tři body si neodveze. V desáté minutě Pavel Hájek trefuje prudkou střelou tyč. Neuběhla ani minuta a Honza Horníček, po závaru před bránou, posílá míč do sítě a upravuje na konečných 3 : 0.

V základní skupině jsme obsadili se ziskem sedmi bodů třetí místo. A přestože jsme měli stejně bodů jako první a druhý, rozhodoval vzájemný zápas, a ten nás pasoval až na třetí místo. Bojovali jsme tedy o páté a šesté místo.

O 5. místo

Admira-Trnovany 3 : 1
Boj o páté místo začal pěkně od podlahy, již ve druhé minutě se řítí Honza Horníček sám na brankáře, ale v rozhodující chvíli mu míč ukopl obránce. O minutu později, po střele k tyči, kterou vypustil ze své kopačky Filip Pavlovič, vedeme 1 : 0. Netrvalo dlouho a Trnovany, po chybě naší obrany, vyrovnávají. Naše Tygry to nezlomilo a v sedmé minutě po střele Kuby Novotného do tyče a následné dorážky Járy Horáka do prázdné brány, opět vedeme. V deváté minutě střílí Filip Pavlovič gól a potvrzuje naše vítězství na 3 : 1 a celkové páté místo.