***********************************************************(59)

1. 2. 2009

Bronzoví v Neratovicích

Zatímco v Mostě už byl turnaj v plném proudu, vyrazila před polednem druhá polovina Tygrů do Neratovic. V Neratovicích bojovali: Giuseppe Solazzo, Martin Kvapil, Martin Pfeifer, Jakub Karban, Lukáš Hejnek, Petr Matějka, Filip Kalous, Mikuláš Heinzel, Dominik Slyvinszki.

Admira – Neratovice B 2 : 0
Protože v hale právě skončil dopolední turnaj a nás čekal hned první zápas, na šatnu jsme nečekali a převlékli se už na chodbě. Po rychlé rozcvičce jsme nastoupili proti klukům z Neratovic B. I když jsme měli častěji míč na svých kopačkách, na první branku jsme čekali až do 7. minuty. Ale stálo to za to. Z trestného kopu poslal Petr Matějka míč na Lukáše Hejnka, který suverénně střelou pod břevno zavěsil. V 11. minutě se zmocnil míče Miky Heinzel a řítil se sám na bránu, kde střelou k pravé tyči pojistil naše vítězství na konečných 2 : 0.

Admira – Čelákovice 5 : 1
Od úvodního hvizdu dominovala na hřišti Admira. Hned v 1. minutě jsme si vynutili roh, ale střela Lukáše Hejnka jen těsně minula bránu. Ve 3. minutě jsme si gólem Petra Matějky otevřeli střelnici. V 6. minutě se prosadil Miky Heinzel a po pár vteřinách zvýšil skóre ještě Martin Pfeifer - 3 : 0. Velkou šanci měl i Filip Kalous, ale těsně minul tyč. Běžela 8. minuta, když se prosadil opět Martin Pfeifer. Po vlastní chybě jsme inkasovali v 11. minutě gól. Pár vteřin před koncem časomíry si střelou po zemi vychutnával svůj první gól „zelenáč“ našeho týmu Dominik Slyvinszki a upravil na konečných 5 : 1.

Admira – Příbram 3 : 0
Zápas byl jasně v naší režii,ale až v 8. minutě jsme se konečně dočkali první branky. Přihrávka Mikyho Heinzela našla kopačku Dominika Slyvinszkého, který vystřelil, a než se vybíhající příbramský gólman vzpamatoval, míč skončil za brankovou čarou. Uběhlo jen pár vteřin a odraženou střelu Mikyho dorazil s přispěním brankáře opět Dominik. Netrvalo dlouho a Petr Matějka poslal dlouhou přihrávku na vpředu číhajícího Martínka Pfeifera, který upaloval k bráně a střelou po zemi dal třetí a poslední gól zápasu. Vyhráli jsme 3 :0.

Semifinále

Admira – Lobkovice 1 : 1 (P 2 : 3)
Tento soupeř se dal udolat, ale nám se v útoku moc nedařilo. Po velkém boji o každý míč prokličkoval v 7. minutě k naší bráně hráč Lobkovic a střelou doprostřed zavěsil. Ale Tygři to nevzdali a vzápětí zatlačili soupeře na jeho polovinu, kde křižnou střelou odpověděl Filip Kalous a dal vyrovnávací gól! Do konce dvanáctiminutové hrací doby jsme v útoku nedokázali nic vymyslet, a tak se skóre nezměnilo. Na řadu přišly penalty. Trenér vybral Petra Matějku, Lukáše Hejnka a Mikyho Heinzela. Prohráli jsme na penalty 2 : 3, když střelu Lukáše doprostřed brány gólman Lobkovic chytil.

O 3. místo

Admira – Neratovice A 2 : 0
Finále nám uteklo a kluky čekal boj o bronzovou příčku. Na soupeře jsme vlítli a hned ve 2. minutě nám vyšel signál z rohu, když Lukáš Hejnek krásně trefil pravý horní růžek brány. Hrálo se střídavě na obou stranách hřiště a kluci bojovali, jak jen to šlo. A byl to opět Lukáš, který po samostatné akci pojistil naše vítězství na konečných 2 : 0.

Z Neratovic si jsme si odvezli pohár za pěkné 3. místo. Cenu pro nejlepšího gólmana turnaje získal náš Kuba Karban. Blahopřejeme!