*************************************

4. 4. 2009

Admira – SK Horní Měcholupy 8 : 1  (2 : 0)

Sobota 4. dubna – Bylo krásné slunečné ráno a na travnatém hřišti v Hovorčovické ulici svítily žluté dresy malých admiráků, kteří se rozvičovali na první odvetný zápas I. třídy. Výkop byl v 8.30 hodin. Úvod zápasu byl trochu vlažný a hra se přelévala ze strany na stranu. V 9. minutě jsme nastřelili tyč a další šance jsme nedokázali zužitkovat. První branka padla až ve 23. minutě, kdy se z přímého kopu trefil Petr Matějka a otevřel skóre zápasu. V poslední minutě první půle po rohovém kopu vystřelil Honza Horníček a míč po teči Járy Horáka skončil v síti. První pětadvacetiminutovku jsme vyhráli 2 : 0.
Ve druhém poločase dominovala na hřišti Admira. V 31. minutě se prosadil Pavel Josefus a zvýšil na 3 : 0. Střelou po zemi jsme v 35. minutě sice inkasovali, ale byl to první a také poslední gól, který jsme Měcholupům dovolili. O minutu později jsme si vynutili rohový kop. Krásně našel Petr Matějka volného Pavla Josefuse a ten nekompromisně zavěsil. Obranou hostů prokličkoval ve 43. minutě Kuba Novotný a vstřelil pátou branku Admiry. Po dvou minutách střelu Lukáše Hejnka tečoval obránce a míč skončil v síti. Následně vystřelil Jára Horák a s pomocí hráče Měcholup upravil na 7 : 1. V závěru hry ve velkém závaru před bránou „donutil“ Dominik Slyvinszki soupeře k třetímu vlastenci. Konečný účet zápasu byl 8 : 1.
Trenér byl s výkonem kluků spokojen a řekl, že řízek k obědu by si dnes zasloužili všichni.

A penalty? Vyhráli jsme 8 : 6.