******************************************************(67)

28. 2. 2009

Sedmé místo v Jablonci

Sobota 28. února - Přestože v Praze 8 začaly jarní prázdniny, někteří rodiče si zařídili odjezd na hory tak, aby se kluci mohli zúčastnit kvalitně obsazeného turnaje. Velmi brzké bylo ranní vstávání, protože do nádherně zasněženého Jablonce nad Nisou jsme přijeli už po sedmé hodině ranní.

Admira – Liberec 0 : 1
Gólem vstřeleným ve 3. minutě se Liberec dostal do vedení. Od začátku jsme byli lepším týmem, ale nebylo to nic platné. Střelecky se nám nedařilo. Dokonce ani tři velké tutovky jsme nedokázali zužitkovat. Jako kdyby kluci ještě spali. Tento zápas jsme měli v naší režii, a přesto jsme ho dokázali prohrát.

Admira – Sparta 2 : 5
Střelou k tyči se ve 3. minutě dostala Sparta do vedení. V 5. minutě prostřelil gólmana Pavel Hájek a zařídil vyrovnání – 1 :1. Po pár vteřinách z trestného kopu poslal Petr Matějka Admiru do vedení. Vypadalo to velmi slibně, ale jen malou chvilku. Sparťani z následujícího útoku vyrovnali 2 : 2. V 8. minutě trefil náš gólman soupeře a odražená střela skončila v naší síti. Padáčkem zvýšila Sparta na 2 : 4 a následně dalším gólem na konečných 2 : 5. Slibně se vyvíjející utkání jsme nakonec prohráli.

Admira – Junior 2 : 1
Zápas s naší převahou, kde skóre mohlo být vyšší. První gól zavěsil až v 8. minutě Pavel Hájek a o dvě minuty později zvýšil Jára Horák na 2 : 0. Soupeře jsme do vyložených šancí nepustili. Přesto jsme v závěru inkasovali, když po nedorozumění obránce s gólmanem jsme dostali gól. Vyhráli jsme 2 : 1.

Admira – Jablonec A 0 : 2
Hrálo se nahoru dolů. Ve druhé minutě, po rozhodčím neodpískané ruce, jsme z následného rychlého protiútoku dostali gól. I když jsme bojovali o každý míč, prosadit jsme se opět nedokázali. V 10. minutě Jablonec pojistil své vítězství na 0 : 2 a bylo rozhodnuto.

Admira – Jablonec B 4 : 0
S Jabloncem B jsme to měli snadnější a konečně padaly góly. Skóre otevřel Jára Horák a vedli jsme 1 : 0. Zahrávali jsme rohový kop, když se trefil Pavel Hájek - 2 : 0. Vyražený míč jabloneckým gólmanem dorazil Filip Tůma, který o chvilku později znovu gólmana překvapil a napodruhé propasíroval míč do brány - 4 : 0.

Admira – Děčín 0 : 1
Dnes se nám prostě lepila smůla na paty, neboť zápas s Děčínem toho byl jasným důkazem. Vyrovnaný zápas skončil naší prohrou, když v 5. minutě míč obloučkem dopadl na hlavu našeho obránce a skončil v síti. Co dodat, to se prostě někdy stává. Dali jsme si vlastňáka a prohráli.

Admira – Hradec Králové 0 : 1
S dobře hrajícím Hradcem jsme svedli velké souboje, ale ani v posledním utkání nám štěstí nepřálo. Ve 3. minutě nám soupeř vstřelil jediný gól. Do konce dvanáctiminutové hrací doby jsme změnit skóre nedokázali.

Skončili jsme celkově na sedmém místě. Věříme, že špatný den si kluci vybrali a v neděli 8. března, v námi oblíbených Dobřichovicích, odpočatí po prázdninách, své soupeře převálcují. Admira do toho !