***********************************************************(73)

25. 3. 2009

Přátelské utkání jsme prohráli
Admira – Veltrusy 2 : 6 ( 0 : 3, 2 : 1, 0 : 2 )

Středa 25. března – K dalšímu přípravnému zápasu jsme si pozvali kluky z Veltrus. Na hřišti v Hovorčovické za chladného, nepříjemného počasí začal zápas chvilku po 15. hodině. Hned v 15. vteřině se po velkém tlaku dostaly Veltrusy do vedení. Ve 3. minutě poslal Miky Heinzel míč na Pavla Hájka, ale ten těsně minul tyč. Potom se hrálo častěji na naší půlce a ve 14. minutě, když jsme dostali další dvě branky, bylo jasné, že se kluci budou muset více snažit. Ve druhé části hry jsme byli aktivnější. Ve 26. minutě ale Veltrusy zvýšily na 0 : 4. Hrálo se střídavě na obou stranách. První gól Admiry vstřelil ve 32. minutě Pavel Josefus a o dvě minuty později další přidal Jára Horák. Druhou dvacetiminutovku jsme vyhráli. Ve třetí části utkání si to zkusil v bráně Andrej Lazarevič a opravdu se snažil. Dlouho byl bezbrankový stav, ale tři minuty před závěrečným hvizdem jsme dvakrát inkasovali a prohráli celkově 2 : 6.