******************************************

21. 3. 2009

První venkovní turnaj a zlaté medaile

V sobotu 21. března jsme se na Tempu zúčastnili prvního venkovního turnaje. Počasí nám přálo, krásně svítilo sluníčko a našim borcům se opravdu dařilo. Hrálo se systémem každý s každým, v rozestavení 5+1, s hrací dobou 2 x 8 minut a přestávkou 1 minutu.

Admira – Tempo B 1 : 0
Tentokrát Tempo nasadilo do turnaje dvě celkem vyrovnané sestavy. S tímto soupeřem, kterého známe z Mini Cupu, jsme vždy hráli vyrovnané zápasy. Nebylo tomu jinak ani dnes. Po celkem vyrovnaném souboji , kde si oba týmy příliš šancí nevytvořily, jsme soupeře nakonec přece jen udolali. Ve 13. minutě prostřelil gólmana Kuba Novotný a dal jediný a vítězný gól. Porazili jsme Tempo B 1 : 0.

Admira – Vršovice 6 : 2
S Vršovicemi,v čele s obávaným střelcem Barym, jsme očekávali nelehký boj. Ale všechno bylo jinak. Do soupeře se Tygři zakousli a nepustili. Ve 4. minutě střelou po zemi dorazil míč do brány Jára Horák. V 8. minutě přišla velká šance Martina Pfeifera, ale přestřelil bránu. Ve 12. minutě se trefil Luky Hejnek, který ještě po pár vteřinách krásně vymetl ve vršovické bráně pavučinku a zvýšil na 3 : 0. Následně další branky přidali Kuba Novotný, po signálu z rohu zavěsil Pavel Josefus a po něm Petr Matějka. Pozdě ale přece se do toho „obul“ v poslední minutě Bary a dvěma razantními góly snížil na celkových 6 : 2.

Admira – Tempo A 2 : 1
Opět proti nám stáli kluci z Tempa. Tentokrát tým A. V úvodu hry jsme měli častěji míč na svých kopačkách. Skóre otevřel ve 4. minutě Pavel Hájek. V další minutě se po pravém křídle uvolnil Jára Horák a nekompromisně zavěsil. Hra se postupně vyrovnávala a šance byly na obou stranách. V 7. minutě Tempo snížilo na 2 : 1. Po změně stran byli aktivnější domácí a dvakrát trefili tyč. Naší bránu však výborně střežil gólman a i když ještě párkrát soupeř zahrozil, výsledek se už nezměnil.

Admira – Děčín 6 : 0
Na soupeře jsme vlítli a hned v 1. minutě vystřelil Pavel Hájek a poslal Admiru do vedení. O několik vteřin později Petr Matějka z přímého kopu zakončil a zvýšil na 2 : 0. Následovala další mela před děčínskou bránou a pěknou hlavičkou přehodil gólmana Petr Matějka. V 7. minutě v závaru před bránou se probil Luky Hejnek a zavěsil - 4 : 0. Chybu brankáře potrestal ve 13. minutě střelou doprostřed brány Kuba Novotný. Chvilku po něm udeřil Pavel Hájek, který upravil na konečných 6 : 0.

Admira – Háje 3 : 1
Už jsme věděli, že vítězství je naše, ale čekal nás poslední soupeř - Háje. Střelou ke vzdálenější tyči zavěsil ve 4. minutě Pavel Hájek. V 8. minutě se zmocnil míče Luky Hejnek a bylo to - 2 : 0. Po rohovém kopu vstřelil třetí branku Kuba Novotný. Čtyři minuty před koncem zápasu soupeř snížil na 3 : 1. Do konce hry už nic podstatného nestalo.

Bez ztráty jediného bodu vyhrála Admira celý turnaj. Zlaté medaile na hrudích našich hráčů se blýskaly zcela zaslouženě. Kluci, byli jste SUPER!!