*******************************************

14. 3. 2009

Z posledního halového turnaje vezeme ZLATO!

Sobota 14. března – Na poslední halový turnaj naší zimní přípravy jsme zajeli do Zličína. Osm přihlášených týmů hrálo systémem každý s každým, v rozestavení 5 + 1, s hrací dobou 16 minut.

Admira – Aritma 3 : 1
První zápas byl zpočátku trochu ospalý. Probudil nás gól Pavla Hájka, který ve 2. minutě potrestal chybu gólmana a otevřel skóre zápasu. O minutu později z rychlého útoku Aritma vyrovnala. Střelou k pravé tyči zvýšil v 8. minutě Kuba Novotný na 2 : 1. Konečný účet 3 : 1 stanovil ve 12. minutě Luky Hejnek.

Admira – Viktoria Žižkov 8 : 0
Na kluky ze Žižkova jsme vlítli a sevřeli je na jejich půlce. Začala 2. minuta, když poslal Petr Matějka padáček za záda žižkovského gólmana. V následném v závaru dorazil Pavel Josefus míč do brány.Po autovém vhazování si soupeř hlavičkou dal vlastní gól. Další padák poslal v 9. minutě Filip Pavlovič. Po pár vteřinách se prosadil Petr Matějka. Do konce hry se ještě trefili Petr Matějka, střelou k tyči Kuba Novotný a pod břevno Filip Pavlovič. Vyhráli jsme suverénně 8 : 0.

Admira – Králův Dvůr 4 : 0
Na hřišti dominovala opět Admira. Dalekonosnou střelou pod břevno poslal v 6. minutě Luky Hejnek Admiru do vedení. Po pár vteřinách Pavel Hájek a v klídku střelou po zemi k tyči zavěsil - 2 : 0. O dvě minuty později si soupeř vstřelil vlastní gól. Střelou ke vzdálenější tyči vsítil v 11. minutě Kuba Novotný a upravil na konečných 4 : 0.

Admira – Zličín 3 : 0
Domácí Zličín měl, stejně jako my, za sebou tři vyhrané zápasy. Bylo jasné, že nám nebude chtít dát body zadarmo. Byl to celkem vyrovnaný zápas s naší mírnou převahou. Ve 3. minutě vystřelil Petr Matějka a odraženou střelu dorazil Pavel Hájek. Po pěkné akci Matějka – Hájek – Hejnek jsme v 7. minutě orazítkovali tyč. Pojistku v podobě dalšího gólu zařídil ve 12. minutě Martin Škurek 2 : 0. Šikovnou zličínskou hráčku a později nejlepší střelkyni celého turnaje nespustili z očí naši obránci Martin Škurek a Pavel Josefus a dobře si ji pohlídali. 15 vteřin před koncem časomíry poslal Martin Kvapil míč Kubovi Novotnému, který střelou po zemi doprostřed brány zavěsil. Porazili jsme domácí tým 3 : 0.

Admira – Motorlet 4 : 0
Ani dalšímu soupeři jsme nedali šanci a do boje se pustili s vervou. Hned ve 3. minutě jsme se radovali z branky Lukáše Hejnka. Střelou po zemi k tyči zavěsil v 7.minutě Pavel Hájek, který si to po minutě zopakoval a křížnou střelou zvýšil už na 3 : 0. Dvakrát nás podržel Dvořka v bráně, když jedovaté střely soupeře vyrazil. Přesně 30 vteřin před koncem se prosadil ještě Kuba Novotný.

Admira – Slavia 2 : 2
O rok mladší kluci ze Slavie předváděli na turnaji opravdu výbornou hru. Zápas s naší převahou začal pro nás velkou smůlou, kdy jsme si hned v 1. minutě nešťastně dali vlastní gól. To naše kluky trochu rozhodilo. Začala 3. minuta a rozhodčí proti nám odpískal trestný kop. Tím, že posunul míč minimálně o 5 metrů blíže k bráně, neuvěřitelně rychle zvedl z lavic některé přihlížející admiráky. Trestňák soupeř proměnil a my jsme prohrávali 0 : 2. Slavii jsme rychle zahnali na jejich půlku. Velký rachot se nesl zličínskou halou, když začali bubnovat a fandit rodiče Slavie. Naše útoky se valily jako lavina a střely svištěly ze všech stran. Bravurními zákroky nám některé šance zmařil výborný slavistický gólman, minimálně třikrát jsme netrefili prázdnou bránu a ostatní malí slavisté ubránili. Gól jsme si s chutí zařvali až ve 13. minutě, kdy se prosadil Luky Hejnek. Místy až drtivý tlak, který jsme na soupeře vyvinuli, přinesl nakonec tolik očekávaný vyrovnávací gól z kopačky Pavla Hájka. Adrenalinový zápas skončil remízou 2 : 2 a v šatně dostali kluci pěkný „vylágoš“.

Admira – Hostivař 3 : 1
Začátek zápasu byl z naší strany trochu vlažný, a tak soupeř nelenil a ve 3. minutě se střelou pod břevno ujal vedení 0 : 1. Pěkně nahrál Filip Pavlovič Kubovi Novotnému a ten v 6. minutě vstřelil vyrovnávací gól. O minutu později poslal Pavel Hájek míč na Petra Matějku a ten vymetl pravý horní růžek hostivařské brány. Opět jsme dokázali spálit šance tak na dva turnaje. Naše vítězství ve 12. minutě potvrdil střelou pod břevno Pavel Hájek a my jsme vyhráli 3 : 1.
Ve Zličíně jsme nenašli přemožitele! Náš poslední halový turnaj jsme si vychutnali a vybojovali příčku nejvyšší – ZLATOU! Kluci dostali pohár, věcné ceny a krásný dort. Blahopřejeme !

Gólman: Jakub Dvořák
Hráči: Pavel Hájek, Lukáš Hejnek, Petr Matějka, Martin Škurek, Pavel Josefus, Jakub Novotný, Martin Kvapil, Filip Pavlovič.

A co nás čeká? Ve středu 18. března si zahrajeme v přátelském utkání proti Slovanu Bohnice a v sobotu 21. března se zúčastníme venkovního turnaje na Tempu. Admira do toho!