*************************************************

18. 3. 2009

ADMIRA – SLOVAN BOHNICE 4 : 5 ( 2 : 3, 0 : 0, 2 : 2 )

Konec halových turnajů a šup ven na hřiště. V rámci tréninku jsme si na umělku Admiry pozvali o rok starší kluky z Bohnic. Hrálo se 3 x 20 minut, s počtem 7 hráčů v poli + brankář. Nastoupili jsme se všemi hráči a byli zvědaví, jak si v prvním utkání venku se soupeřem poradí. Tygři se nezalekli a hned ve 3. minutě se střelou Lukáše Hejnka ujali vedení. Neradovali se však dlouho, neboť po pár vteřinách Slovan vyrovnal na 1 : 1. Bylo to jako na houpačce. V 6. minutě se prosadil Petr Matějka, ale o dvě minuty později soupeř střelou po zemi opět dorovnal skóre. V 15. minutě střelou k tyči Slovan zvýšil na 2 : 3.
Ve druhé dvacetiminutovce jsme Slovan k ničemu nepustili, ale taky si moc šancí nevytvořili. Hra se stále přelévala ze strany na stranu a skončila remízou 0 : 0.
Ve třetí části zápasu se v 41. minutě trefil ke vzdálenější tyči Jára Horák a zařídil vyrovnání 3 : 3. O minutu později z trestného kopu pod břevno zavěsil Petr Matějka a Admira vedla 4 : 3. Ve 47. minutě jsme inkasovali - 4 : 4. V 50. minutě měl velkou šanci Pavel Hájek, ale těsně minul tyč. Gólem vstřeleným v poslední minutě utkání Slovan zvítězil celkově 4 : 5.