***************************************************

15. 2. 2009

Pátí v Modřanech

DDM v Modřanech, dne 15. února – Na druhý turnaj jsme zajeli v neděli odpoledne do Modřan. Vzhledem k tomu, že se nám nečekaně rozšířila marodka, nastoupili jsme do turnaje s pouze pěti hráči a gólmanem. Hrálo se systémem každý s každým, s hrací dobou 13 minut.

Admira – Bohemians 1905 0 : 2
Hrálo se střídavě na obou stranách. Po velkém boji nám v 9. minutě Bohemka vstřelila dva góly. Soupeř kontroloval hru až do konce a vyhrál.

Admira – Tempo 0 : 2
Z prvního útoku ve 2. minutě inkasujeme gól. Hra se přelévala ze strany na stranu. Dokázali jsme si pár příležitostí vytvořit,ale chyběla nám koncovka. Za hru rukou byl v 9. minutě nařízen trestný kop, který soupeř proměnil. Tempo nás porazilo 0 : 2.

Admira – Vršovice 0 : 3
Do třetího zápasu jsme nastoupili proti klukům z Vršovic. Ve 3. minutě jsme inkasovali z trestného kopu gól. Po minutě přidaly Vršovice ještě jeden. Uběhlo pár vteřin,když nastřelil spojnici Luky Hejnek. Naši se nedali a rvali o každý balon. Dvě minuty před koncem časomíry zahrávaly roh Vršovice a dostali jsme třetí a poslední gól zápasu.

Admira – Kladno 0 : 3
Proti nám stál rychlý a silný soupeř, který se do nás pustil s vervou a v 1. a 2. minutě nám vstřelil dva góly. Kladenští nám dávali zabrat a my jsme si nedokázali vytvořit téměř žádnou velkou příležitost. Třetí gól jsme inkasovali v 7. minutě a bylo rozhodnuto. Do konce hry nás soupeř k ničemu nepustil.

Admira – Loko 2 : 1
Jediná šance, jak neskončit poslední, byla porazit Lokotku. Ve 3. minutě z trestného kopu vystřelil Pavel Hájek a poslal Admiru do vedení. V 6. minutě křižnou střelou zavěsil Luky Hejnek a zvýšil skóre na 2 : 0. O minutu později po rohovém kopu soupeř snížil na 2 : 1. Do konce hry se už nic podstatného nestalo a my jsme konečně vyhráli.