**********************************************************(54)

10. 1. 2009

Druhé místo v Radlicích !

Je sobota 10. ledna a my jsme ve sportovní hale v Radlicích. Protože na turnaj nedorazily dva týmy, změnil se systém hry na každý s každým, s hrací dobou 1 x 18 minut. Turnaje se zúčastnily týmy: ADMIRA, BOHEMIANS 1905, RAVEL ÚSTÍ, SLANÝ, MOTORLET, TACHOV.

ADMIRA – ÚSTÍ NAD LABEM 2 : 2
Do prvního zápasu jsme nastoupili proti silnému soupeři, a tím byl Ravel Ústí. Hned od začátku jsme měli častěji míč na svých kopačkách a dokázali si vytvořit více příležitostí. První branku Admiry vstřelil v 6. minutě Martínek Pfeifer a otevřel skóre zápasu. Netrvalo dlouho a pokyn trenéra kluci špatně pochopili, přestali hrát a pustili gól - 1 : 1. Hra se přelévala ze strany na stranu. V 17. minutě se dostal do šance Ravel a ujímá se vedení - 1 : 2. Běžela poslední minuta zápasu, když Kuba Novotný zařídil vyrovnání na 2 : 2!

MOTORLET – ADMIRA 2 : 6
V prvních minutách utkání se nám střelecky nedařilo. To Motorlet měl větší štěstí, protože díky dvěma brankám z rohu ve 3. a 5. minutě se dostal do vedení 2:0. Rodiče soupeře pořádně fandili a povzbuzovali své kluky v poli. Tygři se ale rozhodně nevzdávali a pořádně se do toho opřeli. Vyrovnání na 2 : 2 zařídil v 10. a 11. minutě Kuba Novotný. Najednou měl gólman Motorletu plné ruce práce. Po minutě se probil Pája Josefus a posílá Admiru do vedení. Uběhlo pouhých pár vteřin a Péťa Matějka střelou k tyči upravuje na 2 : 4. V další minutě zavěsil Miky Heinzel. Poslední úder zasadil soupeři Martínek Pfeifer - 2 : 6. Svou bojovností dokázali kluci otočit skóre ve svůj prospěch a vyhrát.

ADMIRA – SLANÝ 3 : 0
Nevýrazný zápas, kde jsme přistoupili na hru soupeře. Nebyl to příliš pohledný fotbálek a branky začaly padat až po osmi minutách hry. Jako první se hlavičkou trefil Kuba Novotný a vedeme 1 : 0. O dvě minuty později rozhoupal soupeřovu síť Martínek Pfeifer. A byl to opět Martínek, který v 11. minutě z rohového kopu trefil gólmana a míč skončil v síti. Do konce hry se skóre nezměnilo a zápas skončil naší výhrou 3 : 0.

TACHOV – ADMIRA 0 : 7
Na kluky z Tachova jsme „vlítli jako utrženej vagón“. Ve 20. vteřině zavěsil Miky Heinzel, když míč odražený od tyče trefil gólmana a končí v síti - 0 :1! Začala 2. minuta a Péťa Matějka zvyšuje na 0 : 2. Jen pár minut se soupeř vydržel bránit. Centr Honzíka Horníčka zužitkoval Miky Heinzel a ve 12. minutě dává další gól. Další minuta a opět se prosadil Miky! Potom nastřelil Péťa Matějka břevno. Péťa ještě trefil odražený míč, který se po teči soupeře dostal na kopačku Martínka Pfeifera, a ten nekompromisně střelou k tyči zavěsil. Po minutě se zmocnil míče opět Martínek a skóre se mění na 0 : 6. Minutu před závěrečným hvizdem, z půlky hřiště, vymetl Péťa Matějka pavučinku tachovské brány a stanovil konečné skóre 0 : 7.

ADMIRA – BOHEMIANS 1905 2 : 3
Jeden z nejhezčích zápasů turnaje. Bylo to jako na houpačce a šance se střídaly na obou stranách. Ve 3. minutě centr Péti Matějky doráží Miky Heinzel a posílá Admiru do vedení. Bohužel v 6. minutě náš gólman při výkopu trefil soupeře a odražená střela končí v síti 1 : 1. Gól z dorážky inkasujeme v 10. minutě. Po pár vteřinách Bohemka zvyšuje na 1 : 3. Běží 15. minuta, když Kuba Novotný snižuje na 2 :3. Do konce hry se i přes naši velkou snahu skóre nezměnilo.

Skončili jsme celkově na pěkném druhém místě! Kromě poháru si odvážíme další individuální cenu. Nejlepším střelcem turnaje byl náš Martínek Pfeifer! Blahopřejeme!

Admira: gólman Kuba Dvořák, hráči Martínek Pfeifer, Pája Josefus, Jára Horák, Honzík Horníček, Martínek Škurek, Miky Heinzel, Kuba Novotný , Martínek Kvapil, Péťa Matějka.