********************************************************

1. 11. 2008

Admira - Třeboradice 4 : 3 (1:1)

Kobylisy – Za mlhou hustou tak, že by se dala krájet…… Stejně tak pohádkově začalo pro nás první listopadové ráno na zamlžené Admiře. V 9 hodin nastoupili na UMT Tygři z Admiry a Třeboradice. Soupeře se kluci nezalekli a hned ve 2. minutě vyšel nacvičený signál z rohu, kdy poslal obránce Luky Hejnek parádní střelu, která málem protrhla síť. Hrálo se střídavě na obou stranách, s naší mírnou převahou. V 8. minutě inkasujeme trochu nešťastný gól, kdy po rohovém kopu soupeře se míč odrazil od zad útočníka rovnou do sítě. Do konce poločasu jsme pár šancí měli, ale bez zakončení.
Během malé přestávky mlha opadla a začalo krásně svítit sluníčko. Do druhé půle jsme vlítli a soupeře tlačili na jejich půlce. Šance přicházely jedna za druhou. V 6. minutě se prosadil Pavlík Hájek a zvyšuje na 2:1. Hosté nás začali ohrožovat z rychlých protiútoků a v 9. minutě se jim podařilo vyrovnat na 2:2. Běží 13. minuta, vystřelil Péťa Matějka a posílá Admiru opět do vedení. Třeboradice využily také svou příležitost a v 17. minutě dávají vyrovnávací gól - 3:3. Je to jako na houpačce a Tygři se snaží stůj co stůj probít k bráně. Pak přišla naše chvíle. Z trestného kopu ve 20. minutě Péťa Matějka krásnou střelou pod břevno nedal gólmanovi šanci. Do závěrečného hvizdu se už nic podstatného nestalo a zaslouženě jsme vyhráli 4:3. Kluci podali pěkný výkon, takže spokojeni byli i oba trenéři Pavel Josefus a Petr Karban.