***********************************************************

21. 9. 2008

Admira - Sparta Krč 4 : 1 (1 : 0)

V neděli 21. září odpoledne jsme doma přivítali našeho dalšího soupeře, a tím byla Sparta Krč. Protože se nám zase trochu rozšířila marodka, drželi jsme našim klukům v poli palce ze všech sil.

Hosté začali pěkně zhurta a naši taktak stíhali. Bojovalo se střídavě na obou stranách hřiště. První gól přišel až po dlouhých 17 minutách z kopačky Pavlíka Hájka, který po samostatné akci, pěknou střelou z dálky, posílá Admiru do vedení. Další velkou příležitost měl Pavlík v 21. minutě, ale míč jen těsně minul bránu. První poločas skončil 1 :0.
Obraz druhé půle se příliš nezměnil, ale Tygři měli stále častěji míč na svých kopačkách. V 8. minutě po centru Martínka Pfeifera Pavlík Hájek střelou po zemi zvyšuje na 2 : 0. Je to jako na houpačce a šance se střídají na obou stranách hřiště. Běží 11. minuta a po naší chybě soupeř snižuje na 2 : 1. V závaru před bránou se ve 20. minutě míč odrazil od obránce a hosté si dávají vlastní gól. První hattrick v nové sezóně zaznamenává Pavlík Hájek, který minutu před závěrečným hvizdem upravuje na konečných 4 :1.
Klukům patří pochvala za jejich bojovnost a nasazení.

Příští neděli nás čeká silný soupeř, a tím budou Bohemians 1905.