************************************************************

5. 11. 2008

Admira - Chodov 3 : 0 (2:0)

Kobylisy – Ve středu 5. listopadu v podvečer už byla tma. Jen na osvětlené umělce Admiry to vypadalo jako v pravé poledne. Mistrovské utkání proti Chodovu začalo v 18 hodin. Od začátku jsme měli mírnou převahu a připravovali soupeři horké chvilky. První gólu jsme se dočkali v 7. minutě, kdy po pěkné přihrávce Péti Matějky dalekonosnou střelou překvapil Miky Heinzel gólmana a otevřel skóre zápasu. Další gól přišel o tři minuty později z kopačky Kuby Novotného a Admira vede 2:0. Do konce poločasu jsme měli ještě pár příležitostí, ale bez koncovky .
Ve druhé půli hosté trochu zvýšili tempo a nám se herně moc nedařilo. Provázela nás i trochu smůla v proměňování šancí. O „fous“ nám nevyšel v 42. minutě nacvičený signál z rohu, kdy střela Lukyho Hejnka šla těsně nad břevno. Po pěti minutách se dostal do šance Kuba Novotný, ale míč vyražený výborným gólmanem hostů si rukou Kuba přiklepl, takže gól do prázdné brány nebyl uznán. Stále jsme měli hru pod kontrolou a čas na hodinkách ukazoval blížící se konec zápasu. Přesto jsme se dočkali ještě jedné branky. Doslova pár vteřin před závěrečným hvizdem se po přihrávce Kuby Karbana prosadil Filípek Kalous a zpečetil konečné skóre dnešního zápasu 3 : 0.

Penalty dopadly nerozhodně 5 : 5.