***************************************************************

5. 10. 2008

Admira - Vršovice 0 : 4 (0 : 2)

Kobylisy, dne 5. října – Po dobrém obědě jsme se sešli všichni na Admiře, abychom sledovali další mistrovské utkání našich malých fotbalistů. Bylo sice chladno a foukal vítr, ale krásně svítilo sluníčko. Ručička hodinek se blížila k času 14.30 hodin a na UMT proti sobě nastoupili Tygři a kluci z Vršovic.

Po pěkné bitvě na Bohemce jsme si všichni přáli, aby i v tomto zápase naši kluci bojovali se stejnou vervou. V úvodu hry jsme měli mírnou převahu, ale soupeř se rychle vzpamatoval a hrálo se na obou stranách hřiště. Ve 13. minutě a 21. minutě jsme inkasovali dva góly, ale přesto se kluci rvali o každý míč. Pár šancí jsme si dokázali vytvořit, ale bohužel bez koncovky.
Druhé půle byla podobná. Viděli jsme téměř vyrovnanou hru, kde fyzická převaha hostů mařila naši snahu proniknout k bráně. V 32. a 41. minutě Vršovice zvýšily na 0 : 4. Naši to nevzdali a stále bojovali ze všech sil, ale na dobrého soupeře nestačili. I když jsme prohráli celkově 0 : 4, Tygři se nemají za co stydět. Trenéři byli s výkonem našich kluků spokojeni.

Po utkání proběhla malá oslava narozenin našich dvou hráčů, Filípka Pavloviče a Josífka Solazza. Krásný dort ve tvaru fotbalového hřiště snědli všichni s velkou chutí. Samozřejmě padlo i pár lahvinek dobrého šampíčka.