*******************************************************************

14. 9. 2008

Horní Měcholupy – Admira 1 : 7 (0:3)

HORNÍ MĚCHOLUPY – V neděli 14. září přijela Admira do Horních Měcholup. I když počasí za moc nestálo a bylo chladno, pohled na pěkný fotbálek, kde padaly góly jeden za druhým, nás nakonec všechny rozehřál. Ale pěkně popořádku…..

Tygři se soupeře nezalekli a vlítli do hry jako uragán. Skóre zápasu otevírá v 6. minutě Matyáš John a dává gólmanovi pěkné „jesle“. Další nájezd Admiry přišel ve 12. minutě a Miky Heinzel upravuje na 0:2. O čtyři minuty později se dostal do šance opět Miky a zvyšuje už na 0:3. I v poslední minutě první půle připravil Miky domácím horkou chvilku, ale nakonec z toho byl pouze rohový kop.
I druhá půle byla v naší režii. Běží 31. minuta a z dorážky dává Kuba Karban čtvrtý gól Admiry. Také Kuba Novotný využil v 38. minutě svou příležitost a gólman Měcholup opět lovil míč ze své sítě. O pět minut později, po rohovém kopu, upravuje Pavlík Hájek na 0:6. Za faul je ve 46. minutě rozhodčím nařízena penalta. Exekutorem byl Péťa Matějka, který pěknou střelou nedal gólmanovi šanci. Z ojedinělého útoku vstřelily, dvě minuty před závěrečným hvizdem, Měcholupy čestnou branku. Celkové skóre se zastavilo na krásných 1:7. Všichni kluci předvedli pěkný výkon a zaslouženě zvítězili.

Penalty skončily nerozhodně 6 : 6.