*********************************************************************

6. 9. 2008

ADMIRA - MOTORLET 3 : 0 (2:0)

KOBYLISY, 6.září – Příjemné, slunečné sobotní ráno slibovalo pěkný fotbálek, a vůbec krásný den. Na UMT nastoupili naši malí Tygři k prvnímu mistrovskému utkání nové sezóny. Los jim určil za soupeře tým Motorletu Praha. Hrací doba byla 2 x 25 minut.

Do soupeře se kluci zakousli a už ve 4. minutě Matyáš John otevřel skóre zápasu. Motorlet jsme tlačili a naše šance přicházely jedna za druhou. Další branky jsme se dočkali v 18. minutě z kopačky Honzíka Horníčka. I přes naši stálou převahu, se do přestávky nic nezměnilo. I ve druhé půli měla více ze hry Admira. Do rychlých protiútoků se Motorlet dostával převážně po dlouhých výkopech gólmana.Ty ale spolehlivě likvidovala naše obrana. Už to vypadalo,že se dalšího gólu nedočkáme. Ale běžela 48. minuta, když se před bránou dostal k míči Kuba Novotný, a upravuje na konečných 3 :0. Kluci měli z prvního vítězství velkou radost a v šatně si pěkně zařvali. První tři body jsou doma!

Penalty se nám moc nedařily, ale soupeř na tom nebyl o moc lépe. Prohráli jsme těsně 6 : 7.