************************************************************************

25. 10. 2008

Tempo - Admira 1 : 2 (1:1)

Lhotka, sobota 25. října – S tímto soupeřem jsme vždy hráli pěkné a vyrovnané zápasy. Stejné to bylo i tentokrát. Až na pár našich útoků měli v první půli převahu domácí. V 6. minutě za faul ve vápně nařídil rozhodčí proti nám penaltu, kterou soupeř naštěstí neproměnil. Hrálo se převážně na naší půlce, nebo ve středu hřiště. Ve 23. minutě využili domácí svou příležitost a zavěsili. Doslova po pár vteřinách jsme odpověděli vyrovnávacím gólem, kdy se ve zmatku před bránou prosadil Kuba Novotný. Zbývala necelá minuta do konce poločasu, když nám soupeř pořádně zatopil. Míč přehozený za záda našeho gólmana se dostal těsně před brankovou čáru. V závaru před bránou, když jsme se jej snažili odkopnout, stihl ještě trefit tyč. Ale nakonec jsme se ubránili a za stavu 1:1 šli do šaten.
Začátek druhého poločasu byl opět v režii domácích. Ti se v 6. minutě dostali do šance, ale náš gólman vyškrábl míč na břevno. V 7. minutě se zmocnil míče Kuba Novotný, kterému se podařilo utéct obráncům, a vstřelil vítězný gól. Potom se hra trochu vyrovnala. Do konce hry jsme si Tempo pohlídali a do vážnějších šancí nepustili. Fotbalové štěstíčko stálo při nás a my jsme vyhráli těsně 1 : 2. Velmi dobře chytal náš gólman Kuba Karban.

Na penalty jsme vyhráli 9 : 5.