*****************************************************************************

12. 10. 2008

Braník - Admira 0 : 11 (0 : 4)

Braník, dne 12. října – Také si v neděli rádi přispíte? No, tak na tohle jsme museli zapomenout. Čekala nás cesta za dalším soupeřem I. třídy, a tím byl ABC Braník. Už v 7.15 hodin dorazili ospalí Tygři na místo utkání, kde vyskočili z aut oblečeni v dresech rovnou na travnaté hřiště. Rodiče pomalu probouzelo chladné ráno a kluky rozcvička. O utkání, které začalo v 8 hodin, není mnoho co psát. Jasná převaha Admiry od úvodního hvizdu. Naše útoky se valily jako lavina a skóre ke smutku domácího brankáře i hráčů utěšeně narůstalo. Šancí jsme měli na minimálně dvacet gólů, ale v síti jich skončilo „pouze“ jedenáct. Soupeře jsme vůbec k ničemu nepustili.

Přehled vstřelených gólů:

V 1. minutě dobře nahrál Matěj Bára a Pavlík Hájek otevřel skóre zápasu - 0:1.
V 6. minutě poslal Péťa Matějka míč Pavlíkovi Hájkovi a ten zvyšuje na 0:2.
V 15. minutě Matěj Bára našel Mikyho Heinzela a je to 0:3
Za hru rukou byla ve 22. minutě nařízena penalta, kterou Matěj Bára proměnil – 0:4.
Ve 26. minutě ze závaru před bránou se trefil Kuba Karban – 0:5.
Ve 35. minutě zvyšuje Kuba Novotný na 0:6.
V 37. minutě si Braník dává vlastence – 0:7.
Běží 38. minuta a po centru Péti Matějky se prosadil Kuba Karban – 0:8.
O minutu později přidává další branku Matyáš Johny – 0:9.
Ve 43. minutě dostal Matěj Bára přihrávku od Kuby Karbana a upravuje na 0:10.
Ve 48. minutě rozehrál rohový kop Péťa Matějka, hlavičkou Pavlík Hájek vrátil míč zpět na Péťu, který z voleje centroval před bránu, kde dorazil míč do sítě Kuba Karban - 0:11.

V nesoutěžních penaltách jsme vyhráli 10 : 2.