***************************************************************************************

17. 1. 2009

Páté místo v Sedlčanech

Aby si dostatečně zahráli všichni, zúčastnili jsme se v sobotu 17. ledna dvou turnajů. Jedna sestava bojovala ve Zličíně, druhá navštívila novou halu v Sedlčanech.

ADMIRA – BENEŠOV 0 : 2
Do prvního zápasu jsme nastoupili proti Benešovu. Naši kluci nezvládli vstup do utkání a ve druhé minutě jsme po dlouhém míči za naši obranu dostali první gól. V polovině zápasu padl po skrumáži před bránou druhý gól a bohužel zase do naší sítě. V desáté minutě šel Martin Pfeifer sám na brankáře, ale minul bránu. Druhá naše velká šance se odehrála na konci zápasu, kdy Honzík Horníček ze slibné pozice jen těsně minul levou tyč soupeřovy brány.

ADMIRA – HOŘOVICKO 1 : 1
Ani druhý zápas pro nás nezačal dobře, neboť jsme po autovém vhazování do našeho brankoviště neuhlídali hráče Hořovicka a ten přehodil našeho brankáře Kubu. Naše chvíle přišla minutu před koncem zápasu, kdy se po autu míč dostal až k Martinu Horníčkovi a ten střelou k pravé tyči vyrovnal na konečných 1:1.

ADMIRA – SEDLČANY 1 : 2
Vstup do třetího zápasu klukům vyšel. Ve třetí minutě našel Andrej Lazarevič z půlky Járu Horáka, který střelou mezi nohy brankáře posílá Admiru do vedení. Dlouho se klukům dařilo odvracet útoky soupeře a to i zásluhou parádních zákroků našeho gólmana Kuby Dvořáka, ale ke konci zápasu se podařilo soupeři dvěma góly otočit utkání na sedlčanskou stranu.

ADMIRA – DUKLA PRAHA 0 : 2
Proti Dukle jsme si moc věřili, ale soupeř nás brzy zchladil prvním gólem. Hráč Dukly vystřelil na bránu, Kuba jeho střelu vyrazil před sebe, kde si dobíhající Martin Kvapil srazil balón do naší sítě. Vypracovali jsme si několik dobrých šancí, ale nebylo nám souzeno dát v tomto zápase gól. Na konci zápasu jsme otevřeli hru a po srážce dvou našich hráčů šli tři hráči Dukly proti jednomu našemu obránci a střelou k tyči zvyšují na konečných 0 : 2.

ADMIRA – PŘÍBRAM 0 : 2
V tomto zápase hráli kluci moc dobře a začínali ukazovat svoji sílu. Dostali jsme dva góly po střelách k tyči, ale předvedený výkon a bojovnost kluků si zasluhovala velkou pochvalu.

V základní skupině jsme obsadili s jedním bodem a stejným skórem 5.-6. místo jako Hořovicko.

Zápas o 5. – 6. místo:

ADMIRA – HOŘOVICKO 2 : 0
Tento zápas byl jasně v naší režii, neboť jsme soupeři hned od prvních minut dali jasně najevo, kdo bude na hřišti hrát první housle. Ve druhé minutě vybojoval míč Martin Kvapil, prostrčil na Járu Horáka a ten střelou do tyče roztřásl soupeřovu branku. Následná střela Martina Kvapila jen těsně minula branku. Netrvalo dlouho a Filip Tůma poslal balon na Járu Horáka, který zase trefuje tyč. V polovině zápasu, po krásné kombinaci, se míč dostává až na Járu Horáka, který střelou podél brankáře posílá Admiru do vedení. O dvě minuty později posílá Andrej Lazarevič dlouhý balón za obranu a Jára Horák prudkou střelou zvyšuje vedení na konečných 2 : 0.

Konec dobrý, všechno dobré. Kluci zaslouží velkou pochvalu za bojovnost a za předvedenou hru i bez našich opor. Náš gólman Kuba Dvořák si odváží cenu pro nejlepšího brankáře turnaje! Gratulujeme!