Admira - Hradec Králové 2:2

25. 9. 2010
Admira – Hradec Králové 2:2

V sobotu 25. září jsme se vypravili do Mostu, přesněji do tréninkového centra Čepirohy, kam se poprvé sjeli všichni účastníci minirepubliky. Počasí bylo „uplakané“ od samého rána, a tak jsme do prvního zápasu nastoupili za nepříjemného drobného deště. První poločas byl z naší strany poněkud rozpačitý a moc se nám nedařilo. V 5. minutě se dostal odkopnutý míč na kopačku soupeře, který střelou pod břevno zakončil a prohrávali jsme 0:1. Celý poločas jsme hráli ospale, bez nasazení a bojovnosti, a tak se hrálo častěji na naší půlce. Do konce první půle jsme se nevzpamatovali, takže poločasové skóre zůstalo stejné.
Během krátké přestávky to v kabině Admiry „hřmělo“ a kluci dostali pořádný vylágoš. Do soupeře jsme se pustili s vervou, zařadili vyšší rychlostní stupeň, přidali na důrazu a hráli s ním vyrovnanou partii. Ve 27. minutě jsme zahrávali rohový kop a v přehuštěném prostoru před bránou se dostal míč ke Kubovi, který po zemi vystřelil a zařídil vyrovnání na 1:1. Po minutě z trestného kopu Méďa dalekonosnou střelou rozhoupal hradeckou síť a poslal Admiru do vedení – 2:1. Tygři zlepšili hru v poli, hra se přelévala ze strany na stranu a šance byly na obou stranách. Běžela 42. minuta a rohový kop zužitkoval Hradec a vyrovnal na 2:2. V závěru hry měl Pavel možnost změnit skóre, ale z půl metru přestřelil bránu. Zápas skončil remízou 2:2.