Admira – Slavia 1:6

20. 10. 2010
Admira – Slavia 1:6
Kobylisy, dne 20. října – Dohrávka 1. kola Minirepublikového mistrovství přípravek se uskutečnila ve středu na Admiře. Na travnatém hřišti začal v 16 hodin zápas Admiry a Slavie.

Zápas se silným soupeřem vypadal zpočátku velmi slibně a Tygři bojovali s velkým nasazením. V 5. minutě Méďa z trestného kopu našel volného Tomáše a tečovaná střela soupeřem skončila v síti - 1:0. V 10. minutě po autovém vhazování Slavie se dostal míč na kopačku hráče, který se probil k bráně a střelou po zemi vyrovnal na 1:1. O minutu později střelu Slavie Patrik neudržel a soupeř napodruhé dorazil míč do sítě – 1:2. Slávisté zařadili další rychlostní stupeň, a tak se hrálo častěji na naší půlce. Běžela 16. minuta a po rohovém kopu Patrikem laxně vyražený míč dorazil soupeř za jeho záda a zvýšil na 1:3. Tento stav zůstal do konce poločasu nezměněn.
I ve druhé půli se bojovnost našim klukům nedala upřít, ale vysokému tempu Slavie jsme už prostě nestačili. Hrálo se víceméně na jednu bránu a pár našich útočných pokusů stačil soupeř ještě v zárodku zmařit. Ve druhé půli jsme inkasovali ještě další tři branky a ve všech směrech lepší Slavia zaslouženě vyhrála.