Admira – Ml. Boleslav 0:3 (0:0), Admira – Ústí nad Labem 1:3 (1:3)

22. 10. 2011
Pečky, dne 22. října - Na poslední podzimní kolo minirepubliky, které organizovala SK Slavia Praha, jsme zajeli do Peček.

Admira – Ml. Boleslav 0:3 (0:0)
S Bolkou je to vždy nahoru dolu, jednou vyhraje Bolka, podruhé my. Taková je bilance s tímto soupeřem. V první půli jsme měli mírnou převahu a měli jsme více příležitostí než Bolka. Pavel se dostal dvakrát před bránu, ale bez koncovky, Tondovu z dálky mířenou střelu pod břevno gólman taktak vytáhl na rohový kop, rychlý brejk nezužitkoval Speedy a Oskarova šance, vstřelit si první gól v minirepublice, skončila v rukou gólmana. Čtyři slibné šance jsme nedokázali proměnit, pár rychlých útoků Bolky jsme si pohlídali a poločas skončil bez branek.
Po změně stran jsme věřili, že alespoň některou ze svých šancí proměníme. Opak byl ale pravdou. Na co jsme sáhli, to se nedařilo. Byli jsme pomalí, všude druzí, bez bojovnosti a nasazení. Bolka nás za ospalý výkon potrestala, nasázela nám do kožichu tři góly (29‘, 38‘, 49‘) a vyhrála – 0:3.

Admira – Ústí nad Labem 1:3 (1:3)
Kluci z Ústí první zápas prohráli, a tak jsme tušili, že si na nás budou chtít zchladit „žáhu“. Začali jsme parádně. V 1. minutě, hned po rozehrání, překvapil soupeře Pavel a poslal míč za záda ústeckého brankáře - 1:0. Pak dvakrát zahrozil opět Pavel a Honzík trefil břevno. V 10. minutě Verča neudržela míč a soupeř hlavičkou dopravil míč do sítě 1:1. Vyrovnávací gól kluky z Ústí povzbudil a v další minutě rychlý útok skončil další brankou v naší síti a prohrávali jsme 1:2. Chybu Verči potrestal soupeř v 16. minutě zápasu a do prázdné brány poslal třetí gól – 1:3. Místo Verči postavil trenér do brány Méďu, který se v rámci svých schopností snažil kluky podržet a vychytal jednu jedovatou střelu z brejku soupeře.
Ve druhé půli se v bráně Méďa nenudil, protože klukům se v poli nedařilo. Opět jsme byli všude druzí, o vybojované míče jsme hned přicházeli, protože jsme si nedokázali nahrát, hra bez kombinací, bez nápadu. Přičtěme k tomu, že také Verča neměla svůj den, a tak podtrženo a sečteno, prostě nepovedený zápas. Soupeř nám párkrát před bránou připravil horkou chvilku, z trestňáku trefil břevno, ale naštěstí žádnou z šancí neproměnil. Prohráli jsme celkově 1:3.

Závěrem:
Poslední dva zápasy se nám nepovedly, rozhodně umíme hrát lépe. Na druhou stranu jsme na podzim dokázali porazit silné Kladno a potrápit remízou slavnou Slavii. Takže jsme rádi, že v dlouhodobé neoficiální soutěži zvané Minirepublikové mistrovství přípravek přezimujeme na pěkném čtvrtém místě, dále budeme na sobě makat, těšit se na jarní část soutěže a na všechny naše soupeře a kamarády.