Admira – Příbram 1:3 (0:0), Admira – Pardubice 10:3 (6:1)

24. 9. 2011

Lhota, dne 24.září – Organizátorem 2. kola minirepubliky bylo SK Kladno. Po příjezdu do Lhoty nás ohromil nádherný sportovní areál, který byl obklopený lesem. Na luxusní zelený pažit jsme v 10 hodin nastoupili proti prvnímu soupeři, a tím byla Příbram. Naši bránu střežil Fíkus.

Admira – Příbram 1:3 (0:0)
Od úvodního hvizdu jsme měli častěji míč na svých kopačkách a dobývali příbramskou bránu jedním útokem za druhým. Bohužel na paty se nám přilepila střelecká smůla a přestože jsme měli více šancí než soupeř, v koncovce jsme byli neškodní. Dokonce ani jeden ze sedmi rohových kopů jsme nepřetavili v gól. Příbram pár šancí také neproměnila, takže poločas skončil bez branek.
Po změně stran se hra vyrovnala a pěkný zápas pokračoval střídavou hrou na obou stranách hřiště. Příbram narozdíl od nás ve 34., 39. a 44. minutě proměnila své příležitosti a prohrávali jsme 0:3. Zbývaly dvě minuty do konce hrací doby, když si soupeř po našem rohovém kopu srazil míč do vlastní sítě a upravil konečný výsledek zápasu na 1:3.

Admira – Pardubice 10:3 (6:1)
Naším druhým soupeřem byly Pardubice. Od první minuty jsme měli velkou převahu a na pardubickou bránu se valily útoky jako lavina. Sice jsme dvakrát netrefili prázdnou bránu, ale jinak se nám střelecky dařilo a do sítě soupeře to padalo jako po másle. První tři góly dal Pavel, potom se trefili Milda, Miky a Jára. Pardubice zavěsily jen jednou, takže první část zápasu skončila 6:1.
Ve druhé půli to bylo podobné, stále jsme měli převahu a Pardubice nás ohrožovaly jen z rychlých brejků. Soupeři se podařilo snížit na 6:2, ale potom jsme ho zase dlouho k ničemu nepustili. Dvě branky padly z kopačky Járy a jednou zakončil Lukáš – 9:2. Po rychlém útoku Pardubice snížily na 9:3. V poslední minutě se míče zmocnil Fíkus a střelou po zemi stanovil konečný účet zápasu - 10:3. Kluci konečně prolomili střeleckou smůlu a zaslouženě vyhráli.