Admira – Ústí nad Labem 0:2 (0:1), Admira – Pardubice 6:2 (3:1), Admira - České Budějovice 6:5 (3:4)

7. 4. 2012
Hovorčovická, dne 7. dubna – První jarní kolo minirepubliky organizovala FK Admira Praha a na Hovorčovickou přijely týmy, které se této neoficiální celoroční soutěže účastní. Omluvil se pouze Baník Most, který ohlásil velkou marodku a dva zápasy si tak dohraje v jiném kole. Travička na hřišti byla luxusní, obsluha v kantýně skvělá a na terase mnozí neodolali výborným klobáskám. Všichni byli spokojeni, jen to počasí jsme prý špatně objednali.   Venku byla zima, mrholilo, ale v prostorách šaten a kantýny bylo krásně teploučko.

Hrací doba 2 x 25 minut, v rozestavení 7+1, každé soutěžní kolo organizuje jeden tým.

Admira – Ústí nad Labem 0:2 (0:1)
Začátek zápasu patřil Ústí, ale postupně se hra vyrovnávala a přece jen jsme se dokázali probojovat k ústecké bráně. Rosiho i Jiříkův pokus zmařil brankář, stejně tak Méďovu střelu po rohovém kopu. Bez úhony jsme přežili velký tlak Ústí, jedna ze střel minula bránu, další dvě zmařila Verča. Potom se hrálo převážně ve středu hřiště s málo šancemi na obou stranách. Minutu před koncem poločasu Ústí rozvlnilo naši síť a inkasovali jsme gól 0:1.
V samotném úvodu druhé části zápasu Ústí zužitkovalo rohový kop a zvýšilo na 0:2. Z obdrženého druhého gólu jsme se oklepali a postupně jsme začínali mít trochu navrch. Nedařilo se nám však jak bychom si přáli, protože naše koncovka byla žalostná. Méďa nalil na kopačku Rosimu, ale ten minul. Honza také těsně minul, po autovém vhazování se trefil Méďa vedle tyče a Rosi z metru přestřelil bránu. Vyrovnaný zápas skončil naší prohrou 0:2.

Admira – Pardubice 6:2 (3:1)
Proti Pardubicím si zahráli také hráči širšího kádru a do brány se postavil Doktor. Už ve 2. minutě jsme se gólem Speedyho ujali vedení - 1:0. Potom Méďa poslal kolmici Pavlovi, ale pardubický brankář byl rychlejší. Ve 13. minutě Pavlovu střelu dopravil Milda chladnokrevně do sítě a zvýšil na 2:0. Pardubice viditelně posílily o šikovné a urostlé kluky, kteří občas pěkně kousali. Ve 20. minutě zužitkoval Jára rohový kop, trefou po zemi rozhoupal pardubickou síť a vedli jsme 3:0. V závěru poločasu zahrozil soupeř nepříjemným centrem před bránu, ale hráč Pardubic naštěstí míč minul. Zbývala minuta do přestávky, když Pardubice snížily na 3:1.
Po změně stran nás ve 30. minutě Pardubice překvapily rychlým útokem a snížily na – 3:2. Naše odpověď přišla v další minutě, po rohovém kopu se před bránou nejlépe zorientoval Jára a upravil skóre na 4:2. Potom Méďa minul bránu a Speedyho brejk zastavil brankář. Ve 47. minutě se na levém křídle uvolnil Domíno a krásným padáčkem vymetl pavučinu v pardubické bráně – 5:2. Dvě minuty před závěrečným hvizdem si poslední gól vychutnával Pavel a upravil na konečných 6:2.

Admira - České Budějovice 6:5 (3:4)
Tohle byl zápas, kdy naši borci zkoušeli, co všechno vydržíme. Bránu střežila v první půli Verča, ve druhé půli Doktor. Hned v 1. minutě rychlý útok soupeře skočil gólem, který otevřel skóre zápasu. - 0:1. O minutu později jsme zamkli Budějovice na jejich polovině, míče se zmocnil Speedy a zařídil vyrovnání na 1:1. Běžela 6. minuta Jiřík posunul míč Honzovi a ujali jsme se vedení 2:1. Trestný kop Budějovice nevyužily, ale v 7. minutě po rohovém kopu vyrovnaly na 2:2. Znovu jsme soupeře sevřeli a Speedy v 11. minutě poslal Admiru znovu do vedení – 3:2. Zápas byl v naší režii a Budějovice nás ohrožovaly pouze rychlými protiútoky. Kritická byla pro nás 16. a 17. minuta. Soupeř se ojediněle dostal na naši polovinu a inkasovali jsme dva góly - 3:4. Nemohli jsme tomu uvěřit! V závěru poločasu Budějovičtí ubránili dva rohové kopy za sebou, které jsme nedokázali přetavit v gól, stejně jako závar před bránou.
Po první půli šly na trenéra mrákoty a kluci si to o přestávce pěkně „slízli“. A najednou to šlo. Ve 27. minutě nahrál Jára Speedymu, který zařídil vyrovnání na 4:4. O tři minuty později po rohovém kopu Pavel poslal Admiru znovu do vedení - 5:4. Velký nájezd na budějovickou bránu byl ve 33. minutě, odkopnutý míč se dostal na nohu nabíhajícího Chozého a jeho přízemní, obráncem tečovaný centr dopravil Jiřík do sítě a pojistil na - 6:4. Tygři měli velkou radost, trochu se uklidnili a předvedli nám pár pěkných kombinací. Závěr zápasu jsme si zbytečně zdramatizovali vlastním gólem, když náš obránce trefil před bránou Chozého (?) a míč skončil v síti – 6:5. Kluci si vítězství vzít nenechali, do konce hrací doby si Budějovice pohlídali a vyhráli.