Jdi na obsah Jdi na menu
 


Po finálovém turnaji minirepubliky jsme získali 3. místo!

16. 6. 2012

České Budějovice, sobota 16. června – Finálový turnaj celoroční minirepubliky se konal na krásném stadionu Borek u Českých Budějovic. Byli jsme napnutí, jak kluci na závěrečném turnaji dopadnou, neboť týmy umístěné po základních kolech na 1. – 4. místě mohly ještě zamíchat konečným pořadím. Stejně tak týmy na 5. – 8. místě mohly ještě v Borku změnit celkové pořadí. Pouze tým na 9. místě se turnaje neúčastnil. Hrací doba byla stejně jako po dobu celé soutěže 2 x 25 minut.

 
Admira – Příbram 3:6 (2:3)
Střelci: Speedy 2x, Pavel
Od začátku byla Příbram lepší, měla více příležitostí, my se jen snažili udržet tempo a neinkasovat moc branek. Paradoxně skóre otevřel Speedy, ale jinak nás Příbram celý zápas válcovala a nenechala si ohrozit první příčku v tabulce, kterou po základních kolech zaslouženě získala. My jsme inkasovali góly jak po nedůrazu v obraně, tak po přečíslení dva na jednoho, ale i z trestného kopu pod víko. A to dvakrát (?) Příbram orazítkovala tyč a minimálně pět tutovek vychytala Verča. Co dodat, dostali jsme pořádnou lekci.
 
Admira – Slavia 8:3 (5:0)
Střelci: Speddy 4x, Pavel, Švaby, Jára, Forest
Když Kladno porazilo Slavii 7:1, bylo nám hned jasné, že Slavia přijela v „ořezané“ sestavě. Oproti zápasu s Příbramí, jsme měli tentokrát míč častěji na svých kopačkách. Pouze párkrát se zmohl soupeř na odpor a my jsme po individuálních chybách a jednou ze standardky inkasovali tři góly. Speedymu se dnes střelecky dařilo, roztáčel gólostroj a skóre pěkně narůstalo. Po padesátiminutové hrací době byl konečný účet zápasu 8:3.
 
V minirepublikovém mistrovství přípravek jsme v sezoně 2011/2012 obsadili konečné 3. místo a z Budějovic si vezeme pro nás velmi cenný kov, bronzové medaile!
 
Finálové zápasy o 1. – 4. místo:
Admira – Příbram 3:6
Admira – Slavia 8:3
Kladno – Slavia 7:1
Kladno – Příbram 3:3 (p.k. 3:4)
 
Zápasy o 5. – 8. místo:
Ml. Boleslav – Pardubice 2:0
Ml. Boleslav – Č. Budějovice 4:4 (p.k. 4:5)
Ústí nad Labem – Č. Budějovice 1:5
Ústí nad Labem – Pardubice 3:1
 
Konečné pořadí minirepubliky 2011/2012:
1. 1.FK Příbram
2. SK Kladno
3. FK Admira Praha
4. Sk Slavia Praha
5. SK Dynamo České Budějovice
6. FK Mladá Boleslav
7. FK Ústí nad Labem
8. FK Pardubice
9. FK Baník Most