Dvanáctí na turnaji v Hradci Králové

26. 7. 2014

Víkend 26. - 27. července – Po měsíci a půl volna, jsme zahájili v pátek 25. července prvním tréninkem letní přípravu a v sobotu jsme vyrazili na velmi kvalitně obsazený, dvoudenní turnaj (14 týmů) do Hradce Králové. Hrálo se na dvou travnatých hřištích v areálu Háječek, s hrací dobou 1 x 30 minut a sluníčko do nás nemilosrdně pralo po celý víkend.

Sobota

Základní skupina:

Admira – Příbram 0:1
Pěkný vyrovnaný zápas, gól jsme dostali ve 14. minutě a v závěru trefila Příbram břevno.

Admira – Slovácko 0:2
Soupeř byl herně přece jen lepší, inkasovali jsme v 11. a 24. minutě.

Admira – Ostrava 0:1
V samotném úvodu na nás Baníček vlítnul, ale pak se hra vyrovnala. Inkasovali jsme v 9. minutě hry.

Admira – Vion Zlaté Moravce 4:0
Střelci: Andrej 3x (23., 26. a 30. min.), Pouzy (2. min.)
Proti slovenskému týmu jsme zúročili naši převahu, konečně jsme začali střílet a zaslouženě jsme vyhráli.

Admira – Slavia Hradec Králové r.2000 1:2
Proti o rok starším klukům jsme hráli celkem dobře, jenže ve 12. minutě jsme si dali nešťastně vlastní gól. Po minutě Andrej srovnal na 1:1, bohužel po individuálních chybách jsme v další minutě inkasovali na 1:2, a to už se nezměnilo.

Neděle

Admira – Cidlina Nový Bydžov 1:1
Dlouho bezbrankový stav změnila Pavlova trefa ve 25. minutě a vedli jsme 1:0. Minutu před koncem hrací doby však Cidlina zařídila vyrovnání na 1:1.

V základní skupině jsme skončili pátí.

Skupina o 9 – 12. místo:

Admira – Náchod 1:2
Gólem Oskyho (ve 2. minutě) jsme se dostali do vedení.. V 6. a 12. minutě však Náchod otočil skóre ve svůj prospěch a vyhrál. Tenhle zápas se nám moc nepovedl.

O 11. místo:

Admira - Vion Zlaté Moravce 1:2
Už jsme měli jen jednoho hráče na střídání a klukům docházely síly. Nejprve jsme z penalty dostali gól, pak Fíkus vyrovnal, jenže jsme remízu neudrželi a prohráli – 1:2.

Nebyli jsme v úplné sestavě a k tomu se nám v sobotu dopoledne vyklubal jeden výron v kotníku (Jeremi). Herně jsme nepropadli, prohrávali jsme těsným rozdílem, těžké zápasy byly pro kluky přínosem, a o to nám šlo. V neděli nám postupně docházely síly a zápasy o umístění už neměly takový náboj. Skončili jsme celkově na dvanáctém místě.