ČLŽ: FC Písek - Admira Praha 2:8 (2:2)

22. 3. 2015

Švarc si připsal hattrick

Písek, neděle 22. března – Do Písku jsme se těšili, máme na letní turnaje ve sportovním areálu pěkné vzpomínky. Mistrovský zápas se hrál na UMT a výkop byl ve 12 hodin.

První poločas nebyl podle našich představ, začátek zápasu se nám nepovedl a domácí v 5. minutě otevřeli skóre - 1:0. V 10. minutě se dostal míč na kopačku Horáka, a ten zařídil vyrovnání na 1:1. Běžela 20. minuta, za faul ve vápně nařídil rozhodčí penaltu, kterou Písek proměnil a byl znovu ve vedení – 2:1. Jednobrankový náskok chtěli domácí udržet, jenže ve 28. minutě Horák překonal píseckého brankáře a do kabin se šlo za stavu - 2:2.
Ve druhé půli jsme domácí zaskočili, byli jsme důraznější a lépe jsme kombinovali. Ve 37. minutě pěknou dalekonosnou střelou pod břevno rozvlnil Horníček píseckou síť a změnil na 2:3. Zatrnulo nám ve 42. minutě, když domácí orazítkovali břevno, ale hra se přelila na druhou stranu, zamířil Švarc a upravil na 2:4. Do konce hrací doby zavěsili jednou Matějka, dvakrát Švarc a jednou Pouzar. Konečné skóre bylo 2:8 a Jakub Švarc si připsal hattrick.

ADMIRA            1.pol.      2.pol.    celk.
Střely na bránu:   5          10          15
Střely mimo:        2           4            6
Rohový kop:        5            2           7
Faul :                  6           5          11
Ofsajd :               3           1           4

PÍSEK                 1.pol.      2.pol.    celk.
Střely na bránu:   2            1           3
Střely mimo:        2           1            3
Rohový kop:        0            2            2
Faul :                 2            2            4
Ofsajd :              0            1            1

Střelci: 10´ Horák (Pouzar), 28´ Horák (Hájek), 37´ Horníček (Hájek), 42´ Švarc (Rybín), 53´ Matějka (Pronyshyn), 55´ Švarc (Hájek), 62´ Pouzar ( Pronyshyn), 65´ Švarc (Pouzar).

Sestava: Mižišin (36´ Doležal) – Horníček (47´ Matějka), Herel, Solazzo (36´ Heřman), Malý (36´ Drescher), Hájek, Rybín (47´ Pronyshyn), Lipták (36´ Švarc), Yuzvak, Horák, Pouzar.