ČLŽ: MAS Táborsko – Admira 2:2 (2:1) - kopy z pokutové značky 3:4

21. 9. 2014

Tábor, dne 21. září – V neděli jsme zajeli do Tábora, přesněji na travnaté hřiště Svépomoc, kde nás čekal zápas s MAS Táborsko.

V prvních minutách hry jsme z naší převahy nedokázali vytěžit gól a naopak v 7. minutě nám domácí poslali gólovou vizitku – 1:0. Vyrovnat se nám podařilo v 16. minutě po chybné rozehrávce brankáře, kterou potrestal Pivoňka – 1:1. Stále jsme nemohli najít ten správný recept na nevýraznou hru domácích a neustálé odkopávání balónů. Ve 22. minutě jsme byli při bránění málo důrazní, soupeř propasíroval míč do sítě a znovu se dostal do vedení - 2:1.
Ve druhé půli se obraz hry nezměnil, Táborští pouze dvakrát vystřelili na bránu, z toho byla jedna tutovka, kterou Doležal vyčapal. Měli jsme chvílemi velkou převahu, rozhodčí však zbytečně hru kouskovali a nám nevycházela koncovka. Ke konci zápasu poslal trenér do hry Hronka, který pořádně provětral táborskou obranu a trefou pod břevno zařídil v 64. minutě vyrovnání na 2:2. Vítězný gól jsme do závěrečného hvizdu nedali a zápas skončil remízou. Následovaly kopy z pokutové značky, které jsme vyhráli.

Střelci: 16´ Pivoňka, 64´ Hronek

Sestava: Mižišin (36´ Doležal)– Malý (36´Lipták) , Horníček (45´ Matějka), Solazzo, Herel, Rybín, Horák (36´ Pronyshyn), Pouzar, Pivoňka (36´ Švarc), Yuzvak, Hájek (58´ Hronek)

p.k.: Hronek, Herel, Solazzo (nedal), Pouzar, Pronyshyn

ADMIRA             1.pol.         2.pol.         celk.
Střely na bránu:   6              4                10
Střely mimo:        4             6                10
Rohový kop:        6              3                9
Faul :                 5              5                10
Ofsajd :              5              0                5

TÁBORSKO       1.pol.           2.pol.         celk.