ČLŽ: Motorlet - Admira 1:4 (0:3)

15. 11. 2014

Admiráčtí Tygři potvrdili roli favorita

Jinonice, dne 15. listopadu – Do předposledního zápasu podzimní části ČLŽ nám los určil FK Motorlet Praha.

Na nové umělce v Jinonicích jsme začali zhurta, hned v 1. minutě Herel poslal míč Rybínovi, ten se po pravém křídle dostal do vápna, přistrčil míč Pátkovi, jenže pokus o dloubák gólman prokouknul. Chyba ve středu pole znamenala ve 3. minutě nebezpečný brejk domácích, naštěstí jedovatou střelu Doležal dobře vytěsnil na rohový kop. Po dvou neúspěšných koncovkách Pátka a Pouzara jsme ve 14. minutě využili rohový kop a Pátkova pěkná hlavička otevřela skóre zápasu 0:1. V 21. minutě krásně nahrál Rybín na kopačku nabíhajícímu Horákovi, ten mířil přesně a pojistil na 0:2. Běžela 27. minuta, míč vybojoval Pátek, obloučkem se dostal míč k Rybínovi a jeho trefa podél vybíhajícího gólmana - 0:3.

Po změně stran dvakrát domácím zatopil Pouzar, bohužel bez gólového efektu a v 56. minutě Švarc zahodil tutovku a minul bránu. Ve 62. minutě jsme důrazně hrající Motorlet neuhlídali, ten napodruhé zavěsil a snížil na 1:3. Uplynuly tři minuty, domácí jsme zatlačili před bránu, Haniak posunul míč Pivoňkovi a skóre se změnilo na 1:4. I ve druhé půli jsme byli herně tím lepším týmem, dobře jsme kombinovali, jen nám chyběl větší klid v koncovce. Pěkný výkon – dobrá kombinační hra – zasloužené vítězství.

Střelci: 14´ Pátek (Hájek), 21´ Horák (Rybín), 27´ Rybín (Pátek), 65´ Pivoňka (Haniak)

Sestava: Doležal – Solazzo, Herel, Lipták (36´ Pronyshyn), Horníček (36´ Škurek), Horák (48´ Pivoňka), Hájek (36´ Matějka), Rybín (48´ Haniak), Pouzar, Pátek (48´ Švarc), Yuzvak (36´ Drescher)

ADMIRA             1.pol.        2.pol.          celk.

Střely na bránu:   5                 2               7

Střely mimo:        5                 4                9

Rohový kop:        5                 4                9

Faul :                   2                 5                7

Ofsajd :                4                5                9

MOTORLET       1.pol.        2.pol.          celk.

Střely na bránu:   4                2                6

Střely mimo:        0                0                0