ČLŽ: Povltavská FA - Admira 0:7 (0:2)

24. 9. 2014

Fotbalová lahůdka

Jíloviště, dne 24. září – Na středu odpoledne byl vložený zápas s Povltavskou fotbalovou akademií. Hrálo se na travnatém hřišti a výkop byl stanoven na 16:30 hodin.

Čekali jsme na hřišti soupeře těžký zápas, skutečnost však byla jiná. Už v 1. minutě Pouzar trefil brankáře, ten neudržel míč a pohotový Hronek nekompromisně poslal míč pod břevno – 0:1. Měli jsme velkou územní převahu a snažili se dobrou kombinační hrou vyzrát na domácí a zasadit jim druhý úder. To se povedlo ve 27. minutě, za asistence Rybína zavěsil Hronek a upravil na 0:2. Měli jsme další šance, ale do přestávky se skóre už nezměnilo.
Do druhého dějství jsme vlítli jako pendolíno a domácí brankář měl plné ruce práce. Švarcův centr se odrazil od obránce a skončil v síti – 0:3, Hronkova přízemní tečovaná střela – 0:4, po pěkné kombinaci zakončil Švarc – 0:5, dlouhý pas zužitkoval zase Švarc – 0:6 a poslední gól si vychutnával Pouzar, který nejprve trefil tyč a potom odražený míč dopravil za záda gólmana – 0:7. Soupeř zahrozil v závěru zápasu pouze jednou individuální akcí, jinak jsme ho „přepudrovali“ se vším všudy. Tygři hráli výborně, viděli jsme pěkné akce, kombinace (i na jeden dotek), nasazení, bojovnost, přehled, nabíhání do prostoru, mluvení - prostě byla to fotbalová lahůdka.

Střelci: 1´ Hronek, 27´ Hronek (Rybín), 38´ Švarc, 41´ Hronek, 45´ Švarc (Pivoňka), 50´ Švarc (Horák), 69´ Pouzar

Sestava: Mižišin (36´ Doležal) – Solazzo, Horníček, Škurek (36´ Drescher), Lipták, Rybín (41´Pronyshyn), Hájek (41´ Matějka), Horák, Pouzar, Hronek (41´ Pivoňka), Yuzvak (36´ Švarc)

ADMIRA             1.pol.          2.pol.          celk.
Střely na bránu:     5                 9                 14
Střely mimo:          3                 2                 5
Rohový kop:          0                 1                 1
Faul :                    3                 1                 4
Ofsajd :                 1                 4                 5

Povltavská FA      1.pol.          2.pol.          celk.
Střely na bránu:     3                 0                 3
Střely mimo:          1                 1                 2