PU: Admira – 1. FK Příbram 3:4 (0:1, 2:2, 1:1)

21. 2. 2015

Matějka se blýskl hattrickem

Kobylisy, dne 21. února -  Na sobotu jsme si na domácí umělku pozvali kluky z 1.FK Příbram. Hrálo se 2 x 30 minut a 1 x 20 minut.

I přes naši patnáctiminutovou převahu a průniky Švarce a Horáka, nás dobře bránící hosté do střelby téměř nepustili. Hra se vyrovnávala, dostali jsme sporný gól z ofsajdové situace a ve 28. minutě jsme prohrávali 0:1.
Ve druhé třetině jsme hráli nahoru dolu a dokázali jsme ve 39. minutě vyrovnat na 1:1, bohužel ne na dlouho. Inkasovali jsme po chybách brankáře dva zbytečné góly (40. a 44. minuta) a skóre se změnilo na 1:3. Znovu jsme se nadechli, využili rohový kop a snížili v 51. minutě na 2:3.
V úvodu třetí třetiny jsme měli blízko k vyrovnání, bohužel střela Yuzvaka jen těsně minula bránu. Naopak Příbramským přálo štěstí a po pěkné kombinaci si v 69. minutě pojistili vedení na 2:4. Nevzdali jsme to, v 76. minutě jsme stačili snížit na 3:4, v samotném závěru ještě zahrozili Švarc s Matějkou, ale vyrovnat jsme nedokázali. Byl to pěkný zápas, nedali jsme svou kůži lacino a dobře jsme si zahráli.

Střelec: 39´ Matějka (Hájek), 51´ Matějka, 76´ Matějka (Švarc)

Admira                 1.tř.   2.tř.   3.tř.   celk.
Střely na bránu:     1        3        3        7
Střely mimo:         0        1        3        4
Rohový kop:          1        2        1        4
Faul :                    3        3        2        8
Ofsajd :                0        2        0        2

1.FK Příbram       1.tř.   2.tř.   3.tř.   celk.
Střely na bránu:     3        4        2        9
Střely mimo:         4        2        1        7