PU: Admira Praha – Sparta Praha 2:6 (0:1, 0:4, 2:1)

15. 4. 2015

Hovorčovická, dne 15. dubna – Zahrát si místo tréninku proti nejlepším „nulajedničkám“ v České republice? Proč ne?! Hrálo se 3 x 30 minut a výkop byl v 15 hodin.

Po celý zápas byla Sparta fotbalovější, lépe přistupovala k hráčům a měla více šancí, ale my jsme se nedali lacino, sváděli jsme velké osobní souboje a výborně chytali oba naši gólmani, Mižišin a Doležal.
V první třetině jsme se trochu potýkali s vysokým tempem hry a důraznou hrou hostů, ale bojovali jsme jako lvi, hrálo se nahoru dolu a inkasovali jsme jediný gól. Ve druhé třetině se nám tolik nedařilo, hlavně jsme dostali po našich chybách velmi laciné góly a to kluky trochu semlelo. Naopak ve třetí třetině jsme se dostali do provozní teploty, lépe jsme kombinovali, byli jsme celkem vyrovnaným soupeřem a dokázali jsme dvakrát zavěsit. Většina kluků hrála nadoraz, někteří si sáhli až dno svých sil a zaslouží  pochvalu. Prohráli jsme celkově 2:6, celý kádr si dobře zahrál proti velmi kvalitnímu týmu, a o to trenérovi šlo.

Střelci: 68´ Rybín (Pouzar), 70´ Pouzar (Matějka)