PU: Slavia – Admira 4:1 (1:0, 1:0, 2:1)

2. 11. 2014

Vršovice, dne 2. listopadu – V neděli jsme si trochu přivstali a vyrazili do Edenu na přátelský zápas s SK Slavia Praha. Hrálo se na umělce, od 10 hodin a hrací doba byla domluvena na 2 x 30 minut a 1 x 20 minut.

Byl to bojovný a zpočátku vyrovnaný zápas ve svižném tempu. Slavia byla sice fotbalovější, ale my jsme bojovali o každý míč, snažili se kombinovat a jezdili doslova po zadku. Bohužel jsme nevyužili centry Pouzara, Yuzvaka, ani rohové kopy a pár našich střel minulo bránu. Škoda, že jsme v koncovce byli zbrklí, nebo nepřesní, mohli jsme dát klidně tři góly, ale nakonec jsme byli rádi za jeden, který dal v 63. minutě z trestného kopu Hájek. Brankář Doležal neměl svůj den a kvalitní soupeř chyby tvrdě trestal. Každopádně to byl pěkný zápas, kluci si dobře zahráli a o to nám šlo.