Jdi na obsah Jdi na menu
 


REKAPITULACE PODZIMU

11. 12. 2014

REKAPITULACE - Náročnou letní přípravu jsme začali 30. srpna, absolvovali jsme týdenní soustředění v SC Nymburk a přípravná utkání s kvalitními týmy jako jsou např. FK Teplice, 1. FK Příbram, FC Baník Ostrava, FK Frýdek – Místek, ve kterých jsme sice výsledkově nebyli úspěšní, ale herně jsme rozhodně nepropadli a získali cenné zkušenosti.

 
Z osmnácti podzimních mistrovských zápasů ČLŽ, skupiny C, jsme patnáctkrát zvítězili a u třech remíz jsme na penalty dvakrát (s SK Benešov a FC MAS Táborsko) vyhráli a jednou (s FK Viktoria Žižkov) prohráli. Nastříleli jsme celkem 110 gólů a inkasovali pouze 15 gólů. S náskokem deseti bodů vedeme tabulku a jsme půlmistři. Nejlepšími střelci se stali Jakub Pouzar (21 gólů) a Matěj Pátek (17 gólů).
 
Podzimní část ČLŽ jsme okořenili ještě šesti kvalitními přáteláky, z nichž cenným skalpem je pro nás vítězství nad Spartou Praha, která byla sice fotbalovější, ale Tygři šli do všeho po hlavě, táhli za jeden provaz, hráli výborně a střelecky byli úspěšnější.
 
ROZLUČKA, dne 29. listopadu – V den rozlučky jsme dopřáli všem klukům odpoledne v Laser game v Holešovicích a večer v restauraci U Blekotů proběhlo hodnocení a večeře. Potom dorazili rodiče a zábava se protáhla do nočních hodin.
 
RETRO MUSIC HALL, dne 7. prosince – Rodiče opět nezklamali a v hojném počtu vyrazili na koncert skupiny B.LUES do vyhlášeného a nejnavštěvovanějšího klubu v Praze, do RETRO MUSIC HALL. Byla to jízda, tančilo se o ostošest, koktejly tekly proudem a vůbec se nám nechtělo domů.
 
Přeji všem krásné Vánoce a v roce 2015 hodně zdraví a sportovních úspěchů.
 
Vlaďka Z.