ZT: Loko Vltavín U15 – Admira Praha B 3:2 (1:1)

22. 11. 2014

Kobylisy, dne 22. listopadu – Vzhledem k velkému kádru, jsme si po odehraném utkání ČLŽ ještě předehráli zápas zimního turnaje SŽ.

S Loko Vltavínem jsme měli s mírnou převahu a více šancí, z nichž jsme vytěžili v první půli jediný gól, a to když v 19. minutě, po pěkné kombinaci, zakončil Švarc – 1:0. Hosté občas zahrozili rychlými protiútoky a nezužitkovali dva trestné kopy blízko naší brány. Ve 33. minutě Lokáda využila svou příležitost a vyrovnala na 1:1.
V úvodu druhé půle nás hosté sevřeli a mířili přesně – 2:1. Obraz hry byl stejný, několikrát jsme byli v dobrých střeleckých pozicích, bohužel jsme je nevyužili gólově a naopak jsme v 46. minutě inkasovali – 3:1. Kluci to nevzdávali a v 60. minutě gólem Haniaka snížili na rozdíl jednoho gólu – 3:2. Vyrovnat se nám ale do konce hrací doby nepodařilo a prohráli jsme. Kluci, nevadí, byl to pěkný zápas, ve kterém si zahráli i noví hráči a gólman.

Střelci: 19´ Švarc (Hronek), 60´ Haniak

ADMIRA             1.pol.       2.pol.       celk.
Střely na bránu:   4               3             7
Střely mimo:        4               5            9
Rohový kop:        6                5           11
Faul :                 5                3            8
Ofsajd :              1                1            2

LOKO VLTAVÍN    1.pol.       2.pol.       celk.
Střely na bránu:   2                4            6
Střely mimo:        3                2            5