Admira Praha : Cidlina 4 : 3 / 2:0/

23. 4. 2016

Třetí  utkání  play - off  jsme  opět  zvládli  a  s  velice  těžkým  soupeřem  jsme  nakonec  urvali  3  body  za  vítězství  4 : 3 !

Sestava  :   Doležal  -  Lipták, Horníček, Heřman, Škurek  -  Skalický, Herel - Švarc, Jung/ 65´Mařík/ , Yuzvak - Mižišin /54´Drescher/

Už  v  11.minutě  jsme  po  naší  chybě  inkasovali  , naštěstí  jsme  hned  v  18. a v 19.minutě  otočili  skore  na  2:1. Dvojice  Yuzvak  a  Skalický  si  prohodili  role  nahrávače  a  střelce  a  do  kabin  jsme  šli  s  jedním  gólem  navrch !

Druhý  poločas  jsme  se  probudili  a  dali  dvě  pěkné  branky - Yuzvak  z  trestného  kopu  na  3:2  a  Mižišin  po  přihrávce  Yuzvaka  na  4:2 !

Po  naší  chybné  rozehrávce  na  vlastní  polovině  šel  útočník  Cidliny  sám  na  ,kasu´  a  pohodlně  upravil  na  4:3. Bylo  to  drama  až  do  konce , výsledek  jsme  už  pohlídali  a  v  dobrém  utkání  zaslouženě  zvítězili !!  Cidlina  se  ukázala  jako  nepříjemný  tým , měla  5,6  výborných  rychlých  hráčů  a  s  naším  úzkým  kádrem  jsme  toho  měli  plné  zuby.  15  minut  si  zahrál  už  i  Oskar , chvíli  i  Pepa  Mařík , dalším  na  střídání  už  zbyl  jen  Lukáš  Bohm z  2002 . Mižišin  musel  do  hry  na  hrot , bylo by  dobré , aby  se  uzdravili  Rybín  a  Hronek  a  Mates  Pátek  aby  přestal  mít  teploty  a  začal  s  tréninkem . Příští  sobotu  hostíme  doma  Duklu  a  musíme  se  na  utkání  dobře  připravit . Čtvrteční  volno  má  platnost  až  do  prohraného  zápasu . Odehráli  jsme  slušný  zápas , mrzí  mě  pouze , že  hráči  Cidliny  šli  několikrát  sami  na  brankáře , Doležal  nás  opět  podržel , kdy  za  stavu  4:2  chytil  penaltu !! Obdržené  branky  si  zhodnotíme  v  pondělí  na  tréninku