ČLŽ ADMIRA : DUKLA PRAHA 2:3 np

30. 4. 2016

Čtvrté  utkání   play - off  doma  s  Duklou  jsme  už  nedokázali  vyhrát ,  pravdou  je  ,  že  Dukla  se  ukázala  ve  výborném  světle , hrála  velmi  dobře  vzadu  a  měla  rychlý  přechod  ,  byla  nebezpečná  ,  opět  se projevil  náš  úzký  kádr , přesto jsme  trestuhodně  přišli  o  vítězství .

Sestava  :   Doležal  -  Lipták, Horníček , Heřman , Škurek -  Skalický ,  Herel  -  Švarc, Matějka /53´ Drescher/, Yuzvak  -  Jung / 45´ Mižišin /

Vedli  jsme  od  15.minuty, kdy  Yuzvak  vysunul  Švarce  a  ten  vyhrál  sprinterský  souboj  a  s  přehledem  zavěsil  k  přední  tyči.  Dukla  byla  lepší  v  poli ,  měli  jsme  starosti  v  soubojích ,  kazili jsme  přihrávky .

Ve  druhé  půli  ve  42.minutě  jsem  nechali  hráče  na  zadní  tyči  zcela  volného  a  ten  prostřelil  Doležala -  1:1. Vystřídali  jsme  -  Mižišin  vystřídal  Junga  na  hrotu  a  v  57.minutě  po  přihrávce  Yuzvaka  upravil  na  2:1.  Do  hry  se  dostal  na  18  minut  i  Oskar  a  nevedl  si  špatně!  Hrálo  se  nahoru  dolu  a  při  našem  obranném  rohu  naši  beci  opakovaně  nedokázali  odpálit  míč  ze  šestnáctky  a  to  nás  stálo  vítězství .  Dukla  vyrovnala  a  my  jsme  se ještě  pokusili  o  závěrečný  tlak , Drescher  dal  gól , který  neplatil  /ofsajd/ , 2  střely  z  bezprostřední  blízkosti  vyrazil  výborný  golman  Dukly.

Penaltový  rozstřel  jsme  prohráli  3:4, Dukla  byla  stoprocentní ,  Doležal  si  sáhl  2x  na  míč,  ale  získali  jsme  pouze  bod.  Už  jsme  se  viděli  někde  v  oblacích ,  musíme  si  sednout  na  zadek  a  začít  znovu  tvrdě  pracovat, jinak  dostaneme  v  Jablonci  nářez  !!!!!