ČLŽ ADMIRA : METEOR 2 : 1

22. 5. 2016

Nejvyhecovanější  pražské  derby  splnilo  očekávání  se  vším  všudy .  Meteor  přijel  už  jako  vítěz  skupiny  B ,  my  jsme  toužili  jako  jediní  porazit  svého  rivala  u  nich  i  doma  .  A  to  se  povedlo .  I  když  bohužel  o  poločase  střídal  Yuzvak , pravděpodobně  zlomené  zápěstí ,  20  minut  před  koncem  se  nechal  trestuhodně  vyloučit  za  uhození  rukou ( oplácení)  Horníček  a  my  dohrávali  v  deseti .

Zápas  začal  skvěle.  Nesměli  jsme  dostat  branku  do  10 minut  ,  to  se  povedlo  ,  naopak  v  6.minutě  jsme  vedli  2 : 0 !!! Nejprve  nevídaným  přehozením  brankáře  ze  30  metrů  Matějka  dal  první  branku ,  za  chvíli  po  přihrávce  Švarce  se  prosadil  Jung -  2 : 0 ! Meteor  nechápal  a  my  jeli  jako  dobře  opravený  stroj .  Plnili  jsme  obranné  úkoly,  hráli  agresivně ,  využili  každou  možnost  na  brejk , pomáhali  si , zlepšila  se  agresivita  v  osobních  soubojích .Bala  to  dřina , ale  stálo  to  za  to .  Druhý  poločas  hrál  Meteor  na  3  útočníky , vysunul  se  Mašek , s  Douděrou  nám  zatápěli  ,  ale  měli  jsme  to  pod  kontrolou . V  50.minutě  byl  vyloučen  Horníček  a  začalo  peklo! Skalický  se  musel  stáhnout, hráli  jsme  na  5  beků , do  hry  šel  Oskar  doleva  a  Mižišin  na  hrot,  bojovali  jsme  jak  o  život  a  přestože  Meteor  po  rohu  snížil , uhájili  jsme  vítězství  2:1.

Kluci  to  odmakali , výkony některých  - Matějka, Heřman, Skalický , Doležal, Lipták, ... byli  na  vysoké  úrovni . V  pondělí  bude  prvních  6  hráčů  odměněno , začne  trénovat  Pátek,  měl  by  asi  i  Rybín , jedeme  dál  !!!

sestava  :   Doležal -  Lipták, Horníček(50´ČK/, Heřman, Skalický, Škurek -  Švarc, Herel, Matějka, Yuzvak  /36´Drescher/- Jung / 56´Mižišin /