15. 6. 2016

Admira   :  Jablonec    2 : 1  ( 0 : 1 )

Po  výprasku  na  Dukle  jsme  změnili  tréninkový  program  a  věnovali  jsme  se  trošku  více  kondici  a  rychlosti ,  zvýšili  jsme  trénink  na  5x  týdně  a  ukázalo  se  to  jako  správná  cesta!

Sestava  :    Doležal - Drescher, Lipták, Heřman, Škurek  -  Švarc, Herel, Matějka, Yuzvak /55´Pátek/ -  Jung, Mižišin / 36´Rybín/

Jablonec  v  první  půli  začal  skvěle , vyhrával  souboje , cpal  se  dopředu ,  hrál  aktivně  .  Po  neodpískaném  faulu  na  Junga  jsme  opět  lehce  v  6.minutě   inkasovali  a  zápas  začal  mít  scénář  jako  na  Dukle .  Podržel  nás  Doležal ,  který  chytil  4  branky ,  byli  jsme  všude  druzí , nemohli  jsme  se  probudit .  Až  ve  druhé  části  poločasu  jsme  se  probudili ,  začal  hrát  Švarc ,  stále  se  nemohl  probrat  Yuzvak / myšlenky  na  Liberec ?? / , byl  vidět  Jung , Matějka , Herel , vzpamatovala  se  obrana  se  stoperem  Liptákem , který  odehrál  výborný  zápas .

Po  prohraném  poločase  přišlo  jiné  mužstvo , začali  jsme  běhat ,  hrát  po  zemi ,  přehrávali  jsme  Jablonec  kondičně , dostávali  se  do  šancí ! Z  tlaku  vyrovnal  Yuzvak  hlavou ,  měli  jsme  snad  7  100% tních  gólovek , Švarc  3x  sám  na  ,,kasu" ,  Jirka  rozhýbal  obranu , byl  vidět , Mára  začal  hrát  skvěle  halva , zlepšil  se  Bert , hráli  jsme  s  chutí  , ofenzivně , Jablonec  nestíhal !!  Bert  odražený  míč  napálil  do  brány , rozhodčí  Kutiš!!! zvedl  nesmyslně  praporek a gol  neuznal . Přesto  jsme  měli  spoustu  šancí  , ale  mohli  jsme  i  v  poslední  minutě  dostat  na  2:2.

Konec  dobrý ,  všechno  dobré !  Hráčům   jsme  poděkovali , zítra  si  dáme  STAŘÍ : MLADÍ    a  v  19  hodin  máme  rozlučku  v  Chabrech .  Kluci ,  ať   se  v  dorostu  daří  !!!!