Jdi na obsah Jdi na menu
 


ČLŽ: Admira Praha – Meteor Praha 0:3 (0:2)

12. 9. 2015

Kobylisy, dne 12. září – V sobotu nás čekalo sousedské derby, a přestože jsme se celý týden na zápas důkladně připravovali, nevyšlo nám vůbec nic. Hrálo se na trávě, výkop byl v 10 hodin.

 
Komentář trenéra: Meteor byl ve všech směrech lepší, vlastně o třídu lepší, než my. My jsme nastoupili jako profesoři - bez pohybu, bez aktivity, bez důrazu. Ani po domluvě v kabině se ve druhé půli nic nezměnilo, někteří hráči na svých postech hodně zklamali, takže dojde ke změnám. Co je alarmující je, že jsme už třetí zápas nedali gól - po odchodu Pouzara to nikdo není schopen vzít na sebe. Musíme zlepšit důraz, rychlost a poučit se z chyb, které jsme udělali. V týdnu dojde ke zúžení kádru, a kdo nebude makat na 100%, bude to mít hodně těžké. Máme na čem pracovat a kvalitní zápasy ve skupině B jsou pro nás jen přínosem. Musíme se oklepat, v sobotu jedeme do Chrudimi, odkud chceme přivézt body!
 
Vývoj zápasu:
4. minuta – 0:1
18. minuta – 0:2
70. minuta – 0:3
 
Sestava: Mižišin – Horák, Heřman, Herel, Škurek, Yuzvak, Drescher (36´ Jung), Skalický, Rybín (60´ Švarc), Hronek, Pátek
 
Tabulku a ostatní výsledky najdete:

 

 

 

 
Vlaďka Z.