ČLŽ: Admira Praha – MFK Chrudim 7:0 (6:0)

28. 10. 2015

Kobylisy, středa 28. října, výkop v 10 hodin, povrch UMT.

Úvod zápasu jsme tradičně prospali, pak jsme na to vlítli, snažili se kombinovat a naši převahu jsme zúročili v pěkné góly - 6:0.
Ve druhé půli hosté lépe bránili, častěji vyhrávali osobní souboje a „masírovali“ nás asi patnáct minut - mohli jsme klidně dostat tři góly. Že se tak nestalo, vděčíme gólmanovi Mižišinovi. Trochu jsme se vzpamatovali, hru vyrovnali, přidali ještě jeden gól a vyhráli celkově 7:0.

Komentář soupeře:
Příčinou katastrofálního výsledku první půle je jednoznačně přístup většiny našich hráčů. Samotný fotbalový projev tak špatný nebyl, ale to na ligovou soutěž zkrátka nestačí. V důrazu, bojovnosti a agresivitě nás soupeř předčil rozdílem třídy. Pokud připočteme alibismus a naivitu můžeme být rádi, že jsme po prvním poločase neprohrávali vyšším rozdílem. Po přestávce se nám podařilo hru minimálně vyrovnat a soupeře jsme dokonce výrazně přestříleli. Jasně jsme si tak ukázali, že debakl byl dnes naprosto zbytečný

Střelci: 11´ Rybín, 12´ Pátek, 20´ Herel (Pátek), 23´ Jung (Lipták), 27´ Jung (Yuzvak), 34´ Herel (Rybín), 61´ Pivoňka (Švarc)

Sestava: Mižišin – Lipták, Heřman, Horníček, Horák, Rybín (36´ Švarc), Matějka, Herel, Yuzvak, Pátek (36´ Drescher), Jung (36´ Pivoňka)