ČLŽ: Admira Praha – MFK Trutnov 5:2 (4:0)

31. 10. 2015

Kobylisy, sobota 31. října, výkop v 12 hodin, povrch UMT.

Za krásného slunečného počasí jsme na naší UMT. přivítali tým z Královéhradeckého kraje, MFK Trutnov. Po trochu pomalejší rozjezdu jsme trochu zatopili pod kotlem, vypracovali jsme si více šancí, z nichž padly čtyři góly – 4:0.
V kabině hostů byla asi pořádná bouřka, protože ve druhé půli Trutnovští hráli s větším nasazením, lépe obsazovali hráče a dobře bránili. Zato nám se nedařilo, výsledkem naší nevýrazné hry byl pouze jeden vstřelený gól, naopak dvakrát jsme inkasovali a druhý poločas prohráli – 1:2.
Jen díky udržení třígólového rozdílu a celkovému vítězství 5:2, neměli kluci v neděli speciální trénink.

Střelci: 6´ Rybín, 16´ Jung, 25´ Jung, 26´ Herel, 58´ Pivoňka

Sestava: Mižišin – Horák, Heřman (36´ Lipták), Horníček, Drescher, Rybín, Herel, Matějka, Yuzvak (36´ Švarc), Pátek (36´ Pivoňka), Jung