ČLŽ: Dukla Praha – Admira Praha 0:0 p.k. 4:5

29. 8. 2015

Výborný výkon gólmana Doležala

Ruzyně, dne 29. srpna – V sobotu jsme zajeli za naším dalším soupeřem, FK Dukla Praha. Povrch – tráva, výkop byl v 10.15 hodin.

Hodnocení trenéra: Velmi dobré utkání vysoké úrovně, hrálo se nahoru dolu, Dukla byla trochu lepší. Výborný výkon gólmana Doležala, a za první půli bych ještě pochválil Skalického a Herela. Boj o 1. místo byl až do poslední minuty, zápas skončil 0:0 a o připsání jednoho bodíku navíc, musely rozhodnout pokutové kopy, ve kterých jsme byli úspěšnější. V příštím týdnu musíme pracovat na přihrávkách a kondici.

Vlaďka PS: Gólman Doležal (alias Doktor) dostal doma za odměnu k obědu „kachničku“. To se tak někdo má…..

Střelci p.k.: Herel, Matějka, Skalický, Yuzvak, Pátek

Sestava: Doležal – Horák (6´ Škurek), Herel, Heřman, Yuzvak, Rybín, Skalický, Jung (61´ Matějka), Drescher (50´ Pánek), Švarc (36´ Žolták), Pátek