ČLŽ: FC Slovan Liberec - FK Admira Praha 0:1 (0:0)

21. 11. 2015

Přezimujeme na pěkném 3. místě!

V odvetě jsme Liberci vrátili porážku

Liberec - Nisa, sobota 21. října, výkop v 10:30 hodin, povrch: UMT.

Zápas vynikající úrovně. V samotném úvodu Liberec prověřil gólmana Mižišina,  pak Jungova střela vyprášila rukavice libereckého brankáře. Bylo to jako na houpačce. Mižišin libereckou střelu vytěsnil na rohový kop, Yuzvak trefil gólmana a Jung těsně minul tyč. Byli jsme lepším týmem, bohužel nám nevycházela koncovka a gól do šatny jsme prostě nedali - 0:0.
Ve druhé půli byli naopak lepší domácí, stříleli ze všech úhlů, číhali na odražené míče a snažili se o vedoucí gól. My jsme dobře bránili a podržel nás gólman Mižišin, který kluky dobře dirigoval. V poslední minutě jsme soupeře zatlačili na jeho polovinu a Hronkův oblouček mířený pod břevno gólman taktak vyrazil. Míč dopadl k nohám Švarce, a ten se nemýlil – 0:1. Co dodat? Liberci jsme vrátili porážku a přezimujeme na pěkném 3. místě!

Střelci: 70´ Švarc

Sestava: Mižišin – Skalický, Heřman, Horák, Škurek, Horníček (62´ Švarc), Yuzvak, Herel, Matějka (50´ Rybín), Drescher, Jung (50´ Hronek)