ČLŽ: FK Admira Praha – FK Dukla Praha 3:0 (1:0)

14. 11. 2015

Cenné vítězství!

Kobylisy, dne 14. října, výkop v 8:30 hodin, povrch: UMT.

A pak že to nejde! Oproti nevydařenému zápasu s Povltavskou FA, obrat o sto procent, jakoby proti FK Dukla Praha nastoupil jiný mančaft. Byl to pěkný zápas, ve kterém jsme soupeře překvapili svou bojovností o každý kousek hřiště a dobrou kombinační hrou. V 21. minutě jsme viděli pěknou akci, kdy Yuzvak našel nikým nehlídaného Dreschera, a ten vstřelil vedoucí gól - 1:0.
Po přestávce jsme se obávali většího náporu Dukly, to se však nestalo, oba týmy hrály pohledný kombinační fotbal, my jsme však byli lepší, měli jsme více příležitostí, dva góly přidali ve 42. a 44. minutě Drescher a Jung, a skóre se změnilo na krásných 3:0. Hosté zahrozili snad jen dvakrát, kluci splnili pokyny trenéra, hru kontrolovali až do konce a zaslouženě vyhráli. Je to cenné vítězství a všem hráčům patří velká pochvala!

Střelci: 21´ Drescher (Yuzvak), 42´ Drescher (Jung), 44´ Jung (Matějka)

Sestava: Doležal – Skalický, Heřman, Horák, Škurek, Yuzvak, Herel, Horníček, Drescher (60´ Rybín), Pátek (36´ Matějka), Jung (58´ Švarc)